Statuetki od Apart

W firmie Apart od lat projektuje się i produkuje wyjątkowe statuetki. Do każdego wyróżnienia nasi projektanci podchodzą indywidualnie, poświęcając czas i uwagę, by projekt idealnie pasował do koncepcji plebiscytu, czy wydarzenia. Poniżej przedstawiamy nasze ostatnie najważniejsze realizacje.

Gwiazdy Dobroczynności

Laureaci organizowanego przez Newsweek Polska oraz Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce konkursu „Gwiazdy Dobroczynności" zostali uhonorowani specjalnie zaprojektowaną i wykonaną przez Apart statuetką-gwiazdą. Celem akcji jest promowanie społecznego zaangażowania gwiazd, a poprzez to popularyzacja postaw dobroczynnych w społeczeństwie. Spośród nadesłanych przez organizacje i instytucje społeczne nominacji, Kapituła Konkursu wskazuje 25 gwiazd. Z grona tego natomiast, w otwartym głosowaniu internetowym i SMS-owym, wyłonieni zostają laureaci.

Róże Gali

Czy jest piękniejszy i bardziej zmysłowy kwiat, niż róża? To właśnie ona stała się motywem przewodnim plebiscytu, którego corocznym zadaniem jest wyłonienie Pięknych Zawsze, Pięknego Debiutu, Pięknych Dziś, Pięknej Pary oraz najważniejszej - Róży Róż. Statuetki wykonane w pracowniach Apart towarzyszą magazynowi „Gala" już od kilku lat.

Viva! Najpiękniejsi

Viva! Najpiękniejsi to plebiscyt organizowany przez dwutygodnik „VIVA!", którego czytelnicy co rok wybierają dwóch laureatów: jedną kobietę i jednego mężczyznę. Muszą urzekać pięknem nie tylko zewnętrznym, ale również - a może przede wszystkim - wewnętrznym. Laureaci otrzymują okolicznościowe statuetki - oczywiście wykonane w pracowni Apart!

Viva! Photo Awards

Prestiżowy konkurs fotograficzny, nad którym Apart objął mecenat. W gestii marki leży także dostarczenie statuetek dla lauretów.

Kobiecy Samochód Roku

Firma Apart już kilka lat z rzędu wykonuje statuetki dla laureatów plebiscytu Kobiecy Samochód Roku magazynu „Twój Styl". Czytelniczki tego prestiżowego pisma co roku wybierają auta zasługujące na miano „kobiecych" - zjednujących sobie popularność i uznanie szczególnie wśród pań.

Kobieta Glamour

Wybierając Kobiety i Mężczyznę Glamour, redakcja miesięcznika „Glamour" poszukuje wyjątkowych i pięknych, również osobowością i dokonaniami w życiu. Statuetki wręczane laureatom konkursu, jak również okolicznościowe naszyjniki i spinki, wykonywane są w firmie Apart.

Elle Style Awards

Jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień świata mody, przyznawane przez magazyn Elle na całym świecie. Apart wykonał statuetkę dla polskiej edycji Elle Style Awards 2014.

Pamiętajmy o Osieckiej

Magia i czar piosenek Agnieszki Osieckiej nie przemijają. Pamięta o tym także firma Apart, która jest partnerem wydarzenia „Pamiętajmy o Osieckiej”. Zarówno laureacji tego konkursu na interpretację piosenek Osieckiej jak i osoby zasłużone dla polskiej piosenki otrzymują podczas gali finałowej wykonane przez Apart statuetki z wygrawerowanym podpisem poetki.

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to najbardziej prestiżowe wydarzenie golfowe wśród imprez organizowanych wyłącznie dla pań w Polsce. Zawodniczki konkurują na 18-dołkowym mistrzowskim polu Mazury Golf & Country Club, w Naterkach koło Olsztyna, a laureatki otrzymują piękne puchary – statuetki, oczywiście z golfowym motywem. Statuetki co rok są projektowane i wykonywane specjalnie na turniej przez firmę Apart.