Pierścionek z białego złota z brylantami

Nr wzoru: 185.114
9 990

RATY Online z PayU

Rata już od: miesięcznie


Dostawa GRATIS   |   Wysyłka w 10 dni

100 dni na DARMOWY ZWROT

Marka: Ititoli

Diament

Szlif diamentu: brylant

Liczba diamentów: 5

Łączna masa diamentów: 0,50 ct

Surowiec: Białe złoto

Próba: 750


Ekskluzywny złoty pierścionek z brylantami włoskiej marki Ititoli, dostępnej w Apart. Pierścionek z białego złota zdobi 5 brylantów, które dzięki gładkim, lustrzanym powierzchniom opatentowanej oprawy Diamond XL wydają się znacznie większe i bardziej lśniące. Zaokrąglone elementy i płaszczyzny sprawiają, że pierścionek jest bardzo komfortowy w użytkowaniu. Piękny wzór w nowoczesnym stylu uświetni wiele ważnych chwil w życiu - jako pierścionek zaręczynowy z brylantami lub prezent z okazji rocznicy.

Pierścionek wykonano z białego złota próby 750 i ozdobiono brylantami o łącznej masie 0,50 ct.

 

Wybierz miasto lub salon

(wymagane, min. 20 znaków)

Ititoli to włoska marka słynąca z wysokiej jakości biżuterii wykonanej z 18-karatowego złota oraz diamentów i innych kamieni szlachetnych. Powstała na początku lat 90. z inicjatywy Aldo i Giovanni Ramerinich, którzy po 30 latach pracy w branży jubilerskiej postanowili wykorzystać cenne doświadczenie by stworzyć nową jakość w projektowaniu biżuterii.

Obecnie marka rozpoznawalna jest na świecie głównie za sprawą opatentowanej kolekcji Diamond XL. Specjalna oprawa, gładko wypolerowana, sprawia, że diament wydaje się wyraźnie okazalszy. Atutem biżuterii z kolekcji Diamond XL jest także wyjątkowa wygoda noszenia i brak ostrych krawędzi czy podatnych niekiedy na zahaczenie krap.