Dzień
Matki

W kolekcjach Apart znajdziemy mnóstwo biżuteryjnych propozycji ze słowem mama. Są tu zarówno złote bransoletki, jak i złote bransoletki z agatem i diamentem. Subtelnością z kolei zaskakują srebrne bransoletki. Atrakcyjnym prezentem na Dzień Mamy będzie złoty naszyjnik z perłami i brylantem lub złoty naszyjnik z diamentem. Równie urzekającym podarunkiem będzie złote serduszko z diamentami czy srebrna zawieszka z cyrkoniami. Zawieszka puzderko srebrne serce z cyrkonią na pewno wywoła wzruszenie. W kolekcji Beads znajdziemy trafiony prezent dla mamy - srebrny zestaw Beads z zawieszką. Wspaniałym prezentem będzie także srebrny pozłacany zestaw z kolekcji Charms. Jeśli posiada bransoletkę lub naszyjnik charms podaruj jej zawieszkę - Mama.

BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI W RÓŻNYCH PRZEDZIAŁACH CENOWYCH

Nasze kolekcje biżuterii

Podaruj na Dzień Matki złoty pierścionek z cyrkoniami kwiat lub pierścionek srebrny pozłacany z cyrkoniami. Możesz również wybrać pierścionek z białego złota z cyrkoniami lub srebrne pierścionki z cyrkoniami. Zachwycającym prezentem dla mamy będzie złota bransoletka róża z diamentem. Finezją z kolei oczarowują złote bransoletki kwiaty. Trafionym prezentem dla niej będzie złota bransoletka kwiat lotosu. Złote kolczyki kwiatki z diamentami będą szykownym prezentem dla niej. Pięknym prezentem na Dzień Mamy będą srebrne pozłacane kolczyki kwiatki. Dla mamy tradycjonalistki właściwy wybór to kolczyki srebrne kwiatki. Uczcij Dzień Matki wręczając jej naszyjnik kwiat. Doskonałym prezentem będzie złoty naszyjnik z diamentem lub złoty naszyjnik róża z diamentem. Złota zawieszka kwiat lotosu czy złota zawieszka kwiatek z diamentami, będzie interesującym akcentem codziennej stylizacji.

Beads

Kolekcja Beads to nie tylko zabawa przy samodzielnym komponowaniu własnego zestawu, ale także piękna biżuteria, którą można w dowolny sposób modyfikować. Poszukującym niepowtarzalnego prezentu dla mamy rekomendujemy zestaw bransoletkę Beads z zawieszkami kwiatami. Wiele możliwości daje także kolekcja Charms. Znajdziesz tu zarówno zestawy składające się ze srebrnej pozłacanej bransoletki i zawieszek charms, jak i srebrne bransoletki z zawieszkami, które idealnie sprawdzą się jako prezent dla mamy.

Biżuteria na dzień mamy - motywy

Doskonałym prezentem z okazji Dnia Matki będzie biżuteria z serduszkiem. W kolekcjach jubilera Apart są złote i srebrne pierścionki serduszka, przepiękne złote bransoletki serce z diamentami, bransoletki srebrne pozłacane serca, bransoletki srebrne z cyrkoniami serce oraz złote bransoletki serca. Złote kolczyki z diamentami serce czy złote kolczyki serca z cyrkoniami to urzekający prezent dla mamy. Prezentem może być także złota zawieszka serce lub srebrne zawieszki serce z cyrkoniami. W kolekcji Fun Fun znajdziesz zarówno złote bransoletki litera z diamentem, jak i srebrne bransoletki literki. Do bransoletki możesz dobrać srebrne kolczyki litery z cyrkoniami lub złote kolczyki literki. U jubilera Apart są także srebrne naszyjniki litera. Zawieszka litera będzie osobistym talizmanem mamy.

Prezent dla młodej mamy

Pełnym uroku prezentem dla mamy noworodka będzie złoty naszyjnik stópki z cyrkonią lub złote naszyjniki z wygrawerowanymi stópkami. Srebrne kolczyki stópki zdobione cyrkoniami, także przypadną do gustu niejednej młodej mamie. W przykuwającej uwagę kolekcji Charms, która daje możliwość samodzielnego komponowania zestawów, znajdziemy biżuteryjne detale z motywem „newborn”. Srebrna bransoletka i srebrne zawieszki charms stópki to doskonały pomysł na prezent dla mamy. Wzruszającym upominkiem będzie także naszyjnik charms ze srebrną zawieszką charms stópka.

Zawieszka puzderko na łańcuszek dla mamy

Puzderko

Cenną pamiątką z okazji Dnia Matki będzie puzderko na łańcuszek. Blaskiem kamieni urzekają złote puzderka serduszka z diamentami. Równie intrygujące są okrągłe i owalne puzderka na łańcuszek. Złote puzderko z cyrkonią podarowane z okazji Dnia Mamy stanie się jej ulubioną biżuterią. Jubiler Apart przygotował również srebrne puzderka serduszka z cyrkoniami lub srebrne sekretniki z motywami roślinnymi.

Prezent dla mamy

Perły

Złota zawieszka z perłąto doskonały prezent. Pięknym upominkiem będzie także złota zawieszka z perłą i cyrkoniami lub złote zawieszki z perłą i diamentami. Srebrna zawieszka z perłą i cyrkoniami na Dzień Mamy zapewne ucieszy obdarowaną. Uwagę przykuwają złote kolczyki z perłami i diamentami. Perły dostępne są także jako naszyjniki. Możemy wybierać spośród klasycznych sznurów pereł, jak i finezyjnych form. Jeśli ulubioną biżuterią mamy są bransoletki podaruj jej perłową bransoletkę. Do wyboru są złote bransoletki z perłami i diamentami oraz bransoletki z pereł i elementów złota.

Charms

Kolekcja Charms powstała z myślą o tych, którzy cenią pomysłową biżuterię. Srebrna zawieszka na bransoletkę litera będzie ciekawym dodatkiem, który spersonalizuje zestaw dla mamy. Zawieszka złota charms litera z cyrkoniami lub złoty charms z diamentem literka będzie pięknym akcentem jej ulubionej biżuterii.

Prezent z dedykacją

Prezent z dedykacją

Osobista dedykacja

Jeśli nie możesz osobiście wręczyć prezentu na Dzień Matki, wejdź na apart.pl i złóż zamówienie. Pięknie zapakowany upominek dostarczymy w Twoim imieniu na wskazany adres. Paragon osobnym listem otrzymasz Ty. Do przesyłki możemy dołączyć osobistą dedykację o określonej przez Ciebie treści. Wybraną biżuterię dla mamy możemy spersonalizowana poprzez naniesienie grawerunku.

Prezent z bilecikiem wyślemy do obdarowanej osoby, a dowód zakupu oddzielnym listem dostaniesz Ty.

Karta upominkowa na dzień matki

Biżuteria z grawerunkiem

Grawer

Spersonalizowana biżuteria

Na wybranych produktach z oferty Apart możesz dodatkowo zlecić wykonanie osobistego grawerunku. Prezent w postaci biżuterii z inicjałem Ukochanej lub ważną dla Was datą stanie się niezwykle wyjątkowym wyrazem miłości. Symboliczny grawer wykonać można także na zegarku, dzięki czemu obdarowana nim osoba nieustannie wracać będzie myślami do wspólnie spędzonych chwil.

Biżuteria wybrana dla Ciebie