Marea

INTELIGENTNE ZEGARKI SMART TO NIESAMOWICIE UŻYTECZNE I POMOCNE W CODZIENNYM ŻYCIU URZĄDZENIA. OSOBISTY TRENER PERSONALNY, MONITOROWANIE FUNKCJI ŻYCIOWYCH I AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ, CENTRUM POWIADOMIEŃ, MOŻLIWOŚĆ PROWADZENIA ROZMÓW BEZPOŚREDNIO PRZEZ ZEGAREK — TO WSZYSTKO I ZNACZNIE WIĘCEJ FUNKCJI MOŻE JUŻ TERAZ ZNALEŹĆ SIĘ NA TWOIM NADGARSTKU.

DZIESIĘCIOLECIA NA ZEGARMISTRZOWSKIM RYNKU

Ferdinand Adolph Lange

Hiszpańska marka Marea może poszczycić się bogatym doświadczeniem w produkcji tradycyjnych czasomierzy, jest obecna na rynku od 1995 roku. Dzięki zdobytej w tym czasie wiedzy Marea stała się jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych producentów zegarków w zachodniej Europie. W 2019 roku pojawiła się znacząca innowacja w ofercie marki — Marea Smart, a budowane latami kompetencje hiszpańskich inżynierów i projektantów znalazły spełnienie w realizacjach nowoczesnych, inteligentnych smartwatchy.

Narzędzie zegarmistrzowskie

Marea Smart to realizacja idei, która umożliwia szybki, bezproblemowy i bezpośredni dostęp do bogatej funkcjonalności, która charakteryzuje współczesne inteligentne urządzenia i aplikacje. Idei dostępności, która pozwala na korzystanie z nowoczesnych funkcji w dowolnie wybranym momencie. Teraz całe bogactwo świata nowoczesnych technologii naprawdę dostępne jest na wyciągnięcie ręki i to w całkiem dosłownym sensie, bowiem najczęściej wymaga jedynie niezobowiązującego uniesienia nadgarstka.

WSZECHSTRONNA FUNKCJONALNOŚĆ

Manufaktura

Prowadzenie zdrowego i aktywnego trybu życia nie musi być dzisiaj trudne. Wśród bogactwa dostępnych funkcji każdy znajdzie coś dla siebie. Licznik kalorii, tryby sportowe, trener oddechu czy kontrola cyklu miesiączkowego to tylko niektóre z nich. Funkcje medyczne pozwalają na kontrolę pulsu i ciśnienia, umożliwiają śledzenie poziomu tlenu we krwi, a także pomiar temperatury ciała i skóry. Natomiast unikalna funkcja Bluetooth Talk pozwala na prowadzenie rozmów telefonicznych bezpośrednio z zegarka.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO DESIGNU

Wielkie dokonania

Każdy z zegarków Marea Smart jest zawsze indywidualnym przedsięwzięciem designerów współpracujących z hiszpańskim producentem. Marea od lat poświęca uwagę wyjątkowym i przykuwającym uwagę projektom, których estetyka jest silnie związana z bogatym doświadczeniem producenta w projektowaniu biżuteryjnych dodatków. Zegarki Marea Smart to nie tylko inżynieryjne odkrycia, ale po prostu ładne przedmioty projektowane dla użytkowników, którzy cenią elegancję, oryginalność i dobry gust.

CODZIENNA AKTYWNOŚĆ

Tarcza zegarka

Obecnie świadome podejście do sportowej aktywności jest jednym z najbardziej popularnych trendów. Bez względu na to, czy interesuje Cię bieganie, jazda na rowerze, jakakolwiek wyczynowa aktywność fizyczna, czy też po prostu lubisz długie i spokojne spacery, z całą pewnością warto poświecić więcej uwagi monitorowaniu takich działań. Marea Smart to idealny wybór dla tych osób, które pragną skutecznie planować swoje sportowe sukcesy, mając dostęp do złożonych danych na temat swojej aktywności.

ZEGARKI SPRAWDZONE W KAŻDEJ SYTUACJI

Niezapomniane dzieła

Wszystkie modele zegarków Marea Smart są projektowane i produkowane przez doświadczonych hiszpańskich inżynierów. Oferta dostępnych urządzeń nieustannie się rozrasta, oferując coraz to nowsze funkcje i możliwości. Użytkownicy starszych modeli mogą ciągle korzystać ze wsparcie technicznego i aktualizacji oprogramowania. Zegarki przed dopuszczeniem do sprzedaży przechodzą rygorystyczne testy funkcjonalności i wytrzymałości, dzięki czemu każdy użytkownik ma gwarancję jakości i niezawodności.