Marea

Przekonaj się, jak użyteczne i pomocne w codziennym życiu są inteligentne zegarki Marea. Osobisty trener personalny, monitorowanie funkcji życiowych i aktywności fizycznej, centrum powiadomień, możliwość prowadzenia rozmów bezpośrednio przez zegarek – te i inne zmyślne funkcje mogą się znaleźć na Twoim nadgarstku z marką Marea. Przyszłość jest tu i teraz.

Hiszpańska marka Marea może poszczycić się ponad 25-letnim doświadczeniem w produkcji tradycyjnych czasomierzy. Dzięki zdobytej w tym czasie wiedzy i doświadczeniu, producent stał się jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych producentów zegarków w zachodniej Europie. W 2019 roku nadeszła rewolucja w ofercie marki – Marea Smart.

Wszystkie modele zegarków Marea z linii Smart projektowane są przez doświadczonych hiszpańskich inżynierów. Bieżąca oferta dostępnych urządzeń jest nieustannie poszerzana, oferując coraz to nowe funkcje i możliwości. Producent nie zapomina też o starszych modelach, oferując ciągłe wsparcie techniczne i aktualizacje oprogramowania. Zegarki przed dopuszczeniem do sprzedaży przechodzą rygorystyczne testy funkcjonalności i wytrzymałości, dzięki czemu użytkownik ma gwarancję jakości i niezawodności swojego smartwatcha.