Bransoletka z motywem Disney'a

Wyjątkowa biżuteria na 100 urodziny Disneya!

Oktawia Staciewińska

Oktawia Staciewińska

Przewodniki Zakupowe 2023-02-15 PRZECZYTASZ W 2 MINUTY

Nie ma chyba nikogo, komu obce byłyby imiona Miki i Minnie. Urocze bajkowe myszki bawią i wzruszają od lat. Dokładnie stu! Z okazji wyjątkowych, okrągłych urodzin marki pojawiły się także w kolekcjach Disney by Apart oraz AM:PM Disney z zegarkami. W pierwszej, biżuteryjnej kolekcji znajduje się limitowana edycja wzorów, zaprojektowanych z okazji jubileuszu Disneya, w których nawiązano do wizerunków Myszek z lat 30. ubiegłego wieku.

Na początek kilka zasad, o których warto pamiętać:

  • Z okazji 100 urodzin Disney jej bohaterów – myszki Minnie i Miki spotkać można w kolekcjach Disney by Apart oraz AM:PM Disney z zegarkami.

  • To limitowana edycja wzorów, w których nawiązano do wizerunków Myszek z lat 30. ubiegłego wieku.

  • Biżuteria Disney będzie pięknie prezentować się w każdej odsłonie – spodoba się małym dziewczynkom, nastolatkom i uzupełni niejedną „dorosłą” stylizację.

Biżuteria Disney by Apart

Barwny świat i wspaniali bohaterowie Disneya obecni są w naszych domach już od 100 lat. Dokładnie tak. Obchodzimy właśnie okrągłe urodziny dwóch ikonicznych postaci – myszek Miki i Minnie. I to do tego duetu należy pierwszoplanowa rola w licencjonowanych kolekcjach Disney by Apart oraz AM:PM Disney z zegarkami.

W kolekcji Disney znaleźć można zarówno biżuterię ze srebra, jak i srebra pozłacanego. Motyw Myszki Miki i Minnie pojawia się również zdobiony cyrkoniami, emalią czy spinelami.

Kolekcja Disney 100

Biżuteryjna urodzinowa kolekcja to limitowana edycja wzorów, w których nawiązano do wizerunków Myszek z lat 30 ubiegłego wieku. Miki pojawia się w klasycznej, doskonale wszystkim znanej odsłonie. Z kolei u Minnie zobaczyć można kwiatka wpiętego w kapelusz – w tamtych czasach Myszka pojawiała się z nim częściej niż z kokardką! Nowością jest także zegarek z sygnaturą Disney 100.

Limitowana kolekcja Disney 100 to kolczyki, naszyjnik i bransoletka z Myszką Miki lub Minnie. Pięknie prezentować się będą noszone razem, jak i każdy z elementów zakładany oddzielnie.

Jednak w kolekcji Disney by Apart znaleźć można przeróżne wzory i modele biżuteryjne. Naszyjniki z disnejowskimi Myszkami stanowić będą urokliwy dodatek zarówno dla dziewczynek, jak i kobiet z fantazją. Można je nosić w modnych kompozycjach z innymi naszyjnikami. Podobnie zresztą jak zawieszki – wystarczy wybrać ulubiony wzór i dopasować łańcuszek. W kolekcji zachwycają również bransoletki. W licencjonowanej linii Disney są do wyboru bransoletki na łańcuszku z limitowanej serii Disney 100 lub wzory z regulowanym sznurkiem. I wreszcie kolczyki. Dominują delikatne srebrne wzory z dyskretnym zapięciem typu sztyft. Motywy Myszek zdobią cyrkonie, spinele oraz emalia.

kolczyki z motywem Disney'a
naszyjnik z motywem Disney'a
bransoletka z motywem Disney'a

Biżuteria Disney na prezent

Biżuteria Disney to kolekcja, która pięknie prezentować się będzie noszona w każdej odsłonie – spodoba się małym dziewczynkom, nastolatkom i uzupełni niejedną stylizację w dorosłym wydaniu. Stąd będzie także doskonałym pomysłem na prezent dla każdej kobiety i na każdą okazję.

Warto podkreślić również, że każdy wzór jest zapakowany w ozdobne opakowanie z logo Disney, natomiast te z limitowanej, jubileuszowej edycji w specjalne opakowania z logotypem Disney 100.

CZYTAJ WIĘCEJ: Pomysł na prezent… dla samej siebie

Zegarek Disney

W licencjonowanej kolekcji, dostępnej w Apart marki AM:PM pojawił się specjalny zegarek z okazji 100-lecia Disneya.

Zegarek AM:PM Disney 100

Zegarek marki AM:PM z okazji 100-lecia Disneya zachwyci każdego! Dużą białą tarczę modelu zdobi logo Disney 100 oraz marki zegarka, a głównym elementem dekoracyjnym jest hologramowa sylwetka Myszki Miki. Delikatne indeksy liniowe harmonijnie wkomponowują się w design tarczy. Koperta oraz bransoleta zegarka wykonane zostały ze stali szlachetnej w kolorze srebrnym. Warto zwrócić uwagę na delikatną, regularną strukturę splotu.

Zegarek to niezwykły pomysł na prezent. Każde spojrzenie na nadgarstek dostarczy mnóstwa radości, którą od stu lat gwarantuje młodszym i starszym disnejowska wytwórnia.


Oktawia Staciewińska

Oktawia Staciewińska

W Apart odpowiedzialna za treści magazynowe oraz komunikację marki w mediach.

Więcej artykułów tego autora