BREITLING SUPER AVENGER CHRONOGRAPH 48 NIGHT MISSION

V13375101C1X2
30 350

20 x RATY 0%

Rata już od: miesięcznie


lub zamów telefonicznie
61 89 55 555

Dostawa GRATIS   |   Wysyłka zamówienia w 10 dni

100 dni na DARMOWY ZWROT

Zegarek męski

Marka: Breitling

Kolekcja: Avenger


Mechanizm: Automatyczny

Kaliber: Breitling 13

Rezerwa chodu: 48 h

Kamienie łożyskujące: 25

Cechy: zegarek szwajcarski, chronograf, datownik, wskazówkowy, mały sekundnik

Rodzaj koperty: Tytan

Wymiary koperty: 48 mm

Szkło: Szafirowe antyrefleksyjne

Pasek/bransoleta: Pasek skórzany

Zapięcie: Motylkowe

Wodoszczelność: 300 m

Gwarancja producenta: 2 lata


Wybierz miasto lub salon

(wymagane, min. 20 znaków)

Super Avenger Chronograph 48 Night Mission łączy wszystkie charakterystyczne cechy kolekcji, czyniąc go doskonałym atrybutem poszukiwacza ekstremalnych przygód. Masywna, tytanowa koperta o średnicy 48 mm stanowi podstawę wyraźnego bezelu z przejrzystą podziałką minutową. Zaprojektowana by sprostać najcięższym warunkom, pokryta została powłoką DLC zmniejszającą podatność na zarysowania. Znajdująca się pod szafirowym szkłem antyrefleksyjnym granatowa tarcza informuje o najważniejszych parametrach, zachowując przy tym wymagany ład. Pokryte substancją Super-LumiNova® arabskie indeksy zapewniają doskonałą czytelność w niedogodnych warunkach świetlnych.

Dodatkowy detal w postaci zwiększających przyczepność wzorów, umieszczonych na przyciskach chronografu oraz koronce, pozwala na korzystanie z zegarka Super Avenger bez konieczności ściągania rękawiczek. Unikatowy model Breitling dostępny jest na skórzanym pasku w eleganckim odcieniu grantu. Zastosowane zapięcie motylkowe gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo użytkowania. Szwajcarski chronometr napędza precyzyjny mechanizm manufakturowy Breitling 13. Automatyczny werk z certyfikatem COSC oferuje około 48-godzinną rezerwę chodu zapewniając przy tym funkcjonowanie datownika oraz chronografu. Luksusowy zegarek Super Avenger Chronograph 48 Night Mission cechuje wodoszczelność do 300 m pozwalająca na swobodne użytkowanie modelu bez obaw o jego uszkodzenie.

Szwajcarska manufaktura Breitling świadoma jest przewagi i możliwości jakie stwarzają ponadprzeciętne zegarki. Linia Avenger kierowana jest do miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu, dla których nie ma rzeczy niemożliwych, a każda kolejna wyprawa jedynie przesuwa granice ekstremalności. Za sprawą doskonałych parametrów pracy, wysokiej użyteczności i nadzwyczajnej wytrzymałości, modele z kolekcji Avenger to niezawodni towarzysze, z którymi jesteś gotowy na każdą ewentualność.

O marce

Breitling, wysoko ceniony producent zegarków technicznych, odegrał niegdyś znaczącą rolę w opracowaniu naręcznego chronografu. Firma do dziś jest niekwestionowanym liderem i uznanym specjalistą w udoskonalaniu tej popularnej zegarkowej komplikacji. Léon Breitling, otwierając w 1884 roku swoją pierwszą pracownię w Jurze Szwajcarskiej, postanowił poświęcić się wąskiej i bardzo wymagającej dziedzinie, tj. konstruowaniu chronografów i precyzyjnych przyrządów pomiarowych dla przemysłu, do celów naukowych i chronometrażu sportowego. Dzięki produktom wyróżniającym się najwyższą jakością i ciągłemu poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań, marka idealnie wpisała się w potrzeby, jakie pojawiły się wraz z rozkwitem zainteresowania sportem i motoryzacją.