CARTIER RONDE SOLO DE CARTIER

WSRN0021
Cena od: 14 630
lub zamów telefonicznie
61 89 55 555

Zegarek damski

Marka: Cartier

Kolekcja: Ronde de Cartier


Mechanizm: Automatyczny

Cechy: zegarek szwajcarski, wskazówkowy, sekundnik

Rodzaj koperty: Stal

Wymiary koperty: 36 mm

Szkło: Szafirowe

Pasek/bransoleta: Pasek skórzany

Zapięcie: Motylkowe

Wodoszczelność: 30 m

Gwarancja producenta: 2 lata


Wybierz miasto lub salon

(wymagane, min. 20 znaków)

Przepełniony elegancją i prestiżem zegarek Ronde Solo de Cartier prezentuje się doskonale zarówno na damskim, jak i męskim nadgarstku. Polerowaną kopertę ze stali o średnicy 36 mm ozdabia starannie wykonana koronka wysadzana syntetycznym spinelem w kształcie kaboszonu. Osadzona pod szkłem szafirowym srebrna, opalizująca tarcza zapewnia doskonałą czytelność za sprawą indeksów rzymskich, niewielkich cyfr arabskich oraz niebieskich wskazówek. Luksusowy Ronde Solo de Cartier prezentowany jest na eleganckim pasku ze skóry cielęcej. Zakończony praktycznym, podwójnie regulowanym zapięciem motylkowym gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Za precyzyjne wskazanie czasu w szwajcarskim zegarku odpowiada automatyczny mechanizm. Wodoszczelność zegarka Cartier pozwala nie martwić się o drobne zachlapania.

Marka Cartier kojarzona jest za ponadczasową elegancję, która charakteryzuje luksusowe zegarki szwajcarskiego zakładu. Wzorowana na modelach Ronde niezwykłego projektanta Louis Cartier, kolekcja Ronde de Cartier kierowana jest do zwolenników klasycznego piękna i ponadczasowej elegancji. Minimalistyczne modele Cartier łączą w sobie wieloletnie tradycje i innowacyjne rozwiązania, zachwycając każdą kolejną interpretacją.

O marce

Założona w 1847 roku w Paryżu, firma Cartier należy do najwyżej cenionych i szanowanych Maisons branży dóbr luksusowych na świecie. Zegarki są szczególną chlubą Cartier – to autentyczne, szwajcarskie czasomierze najwyższej klasy. Cartier w zegarmistrzostwie osiągnął swą pozycję pionierskim podejściem. Firma prędko dostrzegła potencjał w zegarkach naręcznych, specjalny model otrzymał sam Alberto Santos-Dumont. Santos to po dziś dzień ikona designu spod znaku Cartier, a także przykład doskonałej harmonii formy i funkcjonalności. Kolejnym słynnym modelem Cartier jest Tank. Przy produkcji swych czasomierzy firma prezentuje prawdziwy kunszt, a do każdego z jej etapów przykłada bezkompromisową staranność.