ZENITH DEFY EL PRIMERO 21 LAND ROVER

97.9000.9004/01.R787
64 600

lub zamów telefonicznie
61 89 55 555

Dostawa GRATIS   |   Wysyłka zamówienia w 10 dni

100 dni na DARMOWY ZWROT

Zegarek męski

Marka: Zenith

Kolekcja: Defy


Mechanizm: Automatyczny

Kaliber: El Primero 21

Rezerwa chodu: 50 h

Kamienie łożyskujące: 53

Cechy: zegarek szwajcarski, chronograf, wskazówkowy, mały sekundnik

Rodzaj koperty: Tytan

Wymiary koperty: 44 mm

Szkło: Szafirowe antyrefleksyjne

Dekiel: Transparentny

Pasek/bransoleta: Pasek kauczukowy

Zapięcie: Motylkowe

Wodoszczelność: 100 m

Gwarancja producenta: 2 lata


Wybierz miasto lub salon

(wymagane, min. 20 znaków)

Współczesna odsłona modelu Defy 21 Land Rover Edition wyróżnia się tytanową kopertą o średnicy 44 mm. Solidny wygląd w pełni odpowiada jej parametrom wytrzymałościowym. Znajdująca się na niej zębata koronka z wyżłobioną gwiazdą przykuwa uwagę pomarańczowym detalem. Chroniona antyrefleksyjnym szkłem szafirowym szara tarcza zachowuje doskonałą czytelność, pomimo wielu wskazań, które oferuje. Charakterystyczny pierścień zewnętrzy z podziałką zapowiada kryjący się wewnątrz modelu Defy 21 mechanizm chronografu El Primero. Ten niedościgniony precyzją chodu werk umożliwia pomiar czasu z dokładnością do 1/100 sekundy. Jego obserwację umożliwia transparentny dekiel z gustownym detalem w postaci osłony rodem z zapasowego koła Land Rovera.

Innowacyjna podziałka horyzontalna odpowiada za wskazanie poziomu rezerwy chodu, która w przypadku modelu Defy 21 Land Rover Edition wynosi aż 50 godzin. Unikalny zegarek marki Zenith dostępny jest na pasku kauczukowym ze stylowym wzorem podkreślającym wytrzymałość modelu. Zastosowane w nim zapięcie motylkowe gwarantuje komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania. W sercu Defy 21 Land Rover Edition pracuje automatyczny mechanizm El Primero 21, składający się z 293 części. Wodoszczelność zegarka Zenith do 100 m umożliwia pracę w najcięższych warunkach atmosferycznych oraz pod powierzchnią wody.

Współpraca dwóch marek z różnych światów często owocuje zdumiewającymi projektami. Dodatkowo, gdy marki te są prekursorami odważnych innowacji w swojej branży, można spodziewać się spektakularnych efektów. Jednym z nich jest kolejny zegarek marki Zenith towarzyszący odsłonie nowej generacji samochodu Land Rover Defender. Uosabiający wytrzymałość oraz komfort brytyjskiej „terenówki”, model Defy 21 to doskonały wybór na off-road czy do pracy.

O marce

Zenith zapisał się złotymi zgłoskami na kartach historii zegarmistrzostwa, tworząc El Primero – pierwszy zintegrowany mechanizm chronografu z napędem automatycznym, który oscyluje z częstotliwością 36 000 wahnięć na godzinę. El Primero to charyzmatyczna ikona zegarmistrzowskiej maestrii.