Moda przywróciła broszki do łask i od kilku sezonów ta biżuteria święci triumfy. Ten gorący trend ma odzwierciedlenie w kolekcji Apart. Broszka to dodatek uniwersalny, który można dowolnie nosić. Broszki można przypinać do marynarki, bluzki czy płaszcza lub szalika. Broszka może ozdobić nakrycie głowy oraz ulubioną apaszkę. Złota broszka z diamentami i szafirami lub srebrna z perłami i cyrkoniami może być eleganckim dodatkiem do stylizacji na co dzień. Modna broszka z cyrkoniami w kształcie owada lub na przykład pozłacana broszka z bursztynami fantastycznie ożywi look na co dzień. Doskonałym rozwiązaniem są broszki z funkcją zawieszki, dostępne w ofercie Apart. Te broszki można nosić na dwa sposoby - przypięte do elementu ubrania lub na łańcuszku w formie naszyjnika. Złote i srebrne broszki zaskakują różnorodnością. Są to zarówno broszki zainspirowane stylem vintage, światem natury, jak i wzory bardziej nowoczesne.

Lekkością piórka zachwycili się projektanci marki Apart i postanowili odwzorować je w licznych biżuteryjnych propozycjach. Pióro najczęściej kojarzy się z etno lub boho – stylami w modzie - i wiele modeli doskonale wpisuje się w ten trend. Niemniej jednak udało się stworzyć piękne wzory z piórkami w innych stylach.

Bransoletka piórka

Niesamowitym akcentem stylizacji będzie jedna ze złotych bransoletek z piórami zdobionych diamentami i barwnymi lub czarnymi agatami. To połączenie kamieni i kruszcu daje niepowtarzalny efekt. Równie efektowna jest złota bransoletka z rzędem luźno zwisających piór. Srebrne bransoletki z piórami przypadną do gustu paniom doceniającym piękno srebrzystego metalu. Dopełnieniem kolekcji są złote i srebrne bransoletki z piórkami na nogę.

Naszyjnik pióro

Do bransoletki możemy dobrać naszyjnik z piórem w podobnym stylu tworząc doskonały zestaw dodatków. Na uwagę zasługują złote naszyjniki z piórem i kamieniami – perłą, diamentami, cyrkoniami lub agatem. Srebrne naszyjniki z piórem i cyrkoniami zachwycają delikatnością wykonania. Poszukując czegoś subtelniejszego, możesz wybrać złotą lub srebrną zawieszkę pióro na łańcuszek.

Kolczyki pióra

Kolczyki są zazwyczaj najbardziej wyeksponowaną biżuterią i dlatego warto wybrać ciekawy wzór. Niewątpliwie idealnie sprawdzą się złote kolczyki pióra z diamentami. Jeśli niewskazane są błyszczące kamienie do danej stylizacji, to złote kolczyki pióra w formie łańcuszków będą doskonałe. Z kolei srebrne kolczyki piórka przypadną do gustu paniom ceniącym sobie stonowane dodatki.

Zawieszka na bransoletkę piórko

Piórko w formie srebrnej zawieszki na bransoletkę będzie ciekawym urozmaiceniem posiadanej bransoletki Beads.

W kolekcji Charms znajdziemy także interesującą zawieszkę charms piórko, która może wnieść odrobinę lekkości do naszego zestawu.

Broszki

Hitem ostatnich sezonów są broszki. Srebrna broszka w kształcie pióra nada wyjątkowego charakteru naszemu outfitowi.

Najczęściej szukane