Zakończenie roku szkolnego: co kupić nauczycielom?

Zakończenie roku szkolnego: co kupić nauczycielom?

Oktawia Staciewińska

Oktawia Staciewińska

Przewodniki Zakupowe 2022-06-15 PRZECZYTASZ W 2 MINUTY

Całkiem niedawno nasze pociechy wkładały galowe stroje, by pierwszego września witać uroczyście rozpoczynający się nowy rok szkolny. Tymczasem, nie wiedzieć kiedy zleciało, ten właśnie dobiega końca. To moment, w którym gratulujemy uczniom wszystkich ich osiągnięć. To także czas podziękowań dla grona pedagogicznego.

Na początek kilka zasad, o których warto pamiętać:
  • Symbolicznym, a zarazem oryginalnym upominkiem na zakończenie roku szkolnego, jest biżuteria. Zarówno wtedy, gdy szukamy czegoś dla nauczycielek, jak i nauczycieli.
  • Prezent dla nauczycielki z okazji zakończenia roku szkolnego powinien odpowiadać jej gustom i preferencjom. Warto, wybierając upominek, mieć na uwadze jej indywidualny styl.
  • W przypadku upominku dla nauczyciela z okazji zakończenia roku, warto postawić na klasykę w oryginalnej odsłonie. Męska biżuteria daje taką możliwość.

Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego to moment wyczekiwany, zarówno przez uczniów, jak i nauczycieli. Po dziesięciu miesiącach intensywnej pracy każdy zasługuje na odpoczynek. Uroczyste zakończenie roku szkolnego, to jednocześnie symboliczny moment rozpoczęcia wakacji. To jednocześnie czas podsumowań, podziękowań, gratulacji i… wzruszeń.

Symbolicznym, a zarazem oryginalnym upominkiem na zakończenie roku szkolnego, jest biżuteria. Zarówno wtedy, gdy szukamy czegoś dla uczniów, jak i ich pedagogów.

CZYTAJ WIĘCEJ: Prezent na zakończenie roku [POMYSŁY]

Prezent dla nauczycielki

Zastanawiając się jaki upominek wręczyć nauczycielce na zakończenie roku szkolnego, warto, oprócz kosza herbat, słodkości i kwiatów, rozważyć zakup biżuterii.

Jaką biżuterię wybrać dla nauczycielki na zakończenie roku? Należy przed podjęciem decyzji zakupowej wziąć pod uwagę kilka elementów:

  • Czy jest to upominek indywidualny, czy może będzie wręczany w imieniu całej grupy?
  • Jakie są preferencje samej osoby zainteresowanej? Woli biżuterię ze złota, srebra, a może w jej stylu są drogocenności wykonane ze stali szlachetnej?
  • Jaki model biżuteryjny najbardziej przypadnie jej do gustu? Będzie to bransoletka, kolczyki, a może naszyjnik?
  • W jakim wieku jest osoba obdarowywana i jaka jest jej rola – czy jest wychowawcą klasy, a może osobą, która gościnnie prowadzi zajęcia i nie jest zżyta z dziećmi?
  • Jaki jest jej styl ubierania się. Może częściej stawia na boho? A może przeciwnie – gustuje w dodatkach glam?

Jaki prezent wybrać dla nauczycielki z okazji zakończenias roku szkolnego?

Trafionym prezentem będzie zakup bransoletki. Może być to biżuteria w dowolnym kruszcu, wedle uznania wysadzana kamieniami szlachetnymi, cyrkoniami lub kolorowym szkłem. Warto wybierając model rozważyć wykonanie symbolicznego grawerunku. Będzie przypominał osobie obdarowanej o niezwykłej okazji z jakiej wręczono prezent.

Może okazać się, że nauczycielka ma już bransoletkę z kolekcji modułowej – wówczas zakup zawieszki charms lub beads będą świetnym upominkiem na zakończenie roku.

Kobiecym i niebanalnym pomysłem będzie także zakup zawieszki lub naszyjnika z modnym motywem. Niebanalnym rozwiązaniem będzie puzderko, które dodatkowo będzie pomocne w zachowaniu wyjątkowych wspomnień. Warto zwrócić uwagę także na kolekcje marek Artelioni i Elixa, oferujących niebanalną i ekstrawagancką biżuterię na każdą okazję.

W ofercie jubilera Apart zachwyca niezwykła kolekcja broszek, które mają szansę przypaść do gustu nauczycielkom, stanowiąc piękny dodatek biżuteryjny zarówno na co dzień, jak i przy okazji większych wydarzeń.

Ciekawym pomysłem może być także zakup szkatułki na biżuterię.

Zegarek damski

Symbolicznym, a zarazem oryginalnym upominkiem na zakończenie roku szkolnego, jest biżuteria. Może to być bransoletka z modnym lub ulubionym przez nauczycielkę motywem.

Prezent dla nauczyciela

W przypadku wyboru prezentów dla Panów, warto wziąć pod uwagę podobne kryteria. I choć męska biżuteria wydaje się być mniej oczywistym wyborem, oferta przygotowana przez stylistów Apart jest niezwykle bogata.

W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na męskie bransoletki, które dodawać będą stylu każdemu mężczyźnie. Możliwość umieszczenia na nich grawerunku, uczyni prezent absolutnie wyjątkowym.

Spinki do mankietów czy spinka do krawata to także pomysł podarunek dla nauczyciela z okazji zakończenia roku szkolnego. Upamiętni spotkania z klasą i idealnie wpisze się np. w pożegnanie rocznika. I wcale nie jest to wybór tylko dla Panów, którzy na co dzień wkładają eleganckie koszule i marynarki. Spinki do mankietów sprawdzą się także jako upominek dla tych nauczycieli, którym elegancki dress code towarzyszy jedynie podczas istotnych wydarzeń.

Nietypowym i oryginalnym będzie zakup breloka lub klipsu do banknotów.

Zegarek męski

Męska biżuteria to oczywiście zegarki, jednak oferta przygotowana przez stylistów Apart jest niezwykle bogata. Naleźć można męskie bransoletki, spinki do krawata i breloki.

Karta podarunkowa

Bardzo często rodzice wszystkich uczniów w klasie wspólnie decydują się na upominek dla nauczyciela i nauczycielki. Chcąc jednak pozostawić pewną swobodę w wyborze – bo wiadomo nie od dziś, że gusta są różne – warto pomyśleć o zakupie vouchera.

Idealnym rozwiązaniem są pięknie zapakowane prezenty jubilerskie lub karty podarunkowe (również elektroniczne) w dużym zakresie nominałów. Prezent jubilerski można wymienić w dowolnym salonie Apart na wybrany przez siebie produkt. Kartę podarunkową, będącą alternatywą dla prezentu jubilerskiego, można zrealizować zarówno w salonach, jak i korzystając ze strony internetowej.


Oktawia Staciewińska

Oktawia Staciewińska

W Apart odpowiedzialna za treści magazynowe oraz komunikację marki w mediach.

Więcej artykułów tego autora