Łańcuszki

Złoty lub srebrny łańcuszek to swego rodzaju biżuteryjny must-have, który każda kobieta mieć powinna w swoim kuferku na biżuterię. Łańcuszek jest wyborem minimalistycznym, jednak dołączając do niego złotą lub srebrną zawieszkę, stworzyć można niebanalny naszyjnik. Łańcuszki występują w różnych rozmiarach, a wybrane w kilku wersjach.

Złoty łańcuszek

Styliści marki Apart oferują szeroki wachlarz łańcuszków. Wyróżniają się one niezwykłymi splotami. W kolekcji dostępne są łańcuszki o popularnym splocie ankier, ale także o bardziej wyrazistych i efektownych splotach, jak na przykład pancerka, singapurka oraz figaro. Ciekawy efekt dają łańcuszkom sploty z połączonych kulek lub patyczki. Do gustu przypaść może także oryginalny splot lisi ogon.

Srebrny łańcuszek

Na wielbicielki srebra również czeka szeroka gama produktów i modeli. W kolekcji biżuterii Apart znaleźć można także srebro pozłacane.

Motyw łańcucha

Ciekawym i oryginalnym pomysłem jest sięgnięcie po biżuterię z niezwykle modnym motywem łańcucha. Pojawia się on zarówno w bransoletkach, naszyjnikach jak i w formie zawieszek.

Łańcuszek męski

W ofercie marki Apart znalazły się także wzory męskie, na przykład srebrne i złote łańcuszki o splocie pancerka.

Jak łączyć łańcuszki

Nowoczesne trendy łączą ze sobą delikatne łańcuszki z masywnymi łańcuchami. Z pozoru niekonwencjonalne zestawienie, zyskało sympatię zarówno nastolatek, jak i kobiet. Dobrym pomysłem i nieco delikatniejszą ozdobą jest także łączenie złotych i srebrnych łańcuszków różnej długości. Dodatkowo można je ozdobić zawieszką o ciekawym wzorze. Podobnie zresztą jak naszyjniki – delikatne złote i srebrne naszyjniki o różnych długościach, w tym naszyjniki celebrytki, można łączyć w kaskadowe zestawy, nosząc po kilka jednocześnie.

Łańcuszek na prezent

Sam łańcuszek jest niezwykle popularnym upominkiem. Wraz z dołączoną do niego zawieszką stanowić może wyjątkową pamiątkę na wiele różnych okazji. W zestawie z krzyżykiem lub medalikiem doskonale sprawdzi się jako pamiątka chrztu świętego lub komunii. Łańcuszek z zawieszką literą czy znakiem zodiaku to świetny prezent dla siostry lub przyjaciółki. Z kolei motyw serca roztopi – nomen omen – serce niejednej ukochanej.