Biżuteria z symbolem zodiakalnego Barana może być zarówno amuletem, jak i modnym biżuteryjnym uzupełnieniem ulubionej stylizacji.

Zawieszka na bransoletkę Baran

Dla wielbicielek biżuterii modułowej przygotowano srebrną zawieszkę na bransoletkę ze znakiem zodiaku Baran, która będzie atrakcyjnym dopełnieniem bransoletki z kolekcji Beads. Z kolei na zwolenniczki charms’ów czekają złote i srebrne zawieszki charms Baran. Panowie natomiast w biżuteryjnej odsłonie marki Aztorin znajdą zawieszkę na bransoletkę znak zodiaku Baran.

Kolczyki znak zodiaku Baran

Subtelnym akcentem codziennego outfitu będą złote kolczyki znak zodiaku Baran.

Zawieszka na łańcuszek Baran

Wśród wielu propozycji szczególną uwagę przykuwają zawieszki znak zodiaku Baran na łańcuszek. Srebrna zawieszka Baran zapewne przypadnie do gustu zwolenniczkom chłodnych refleksów. Ciepłym odcieniem złota zachwyca srebrna pozłacana zawieszka Baran. Imponująco przedstawia się też oferta marki Apart dostępna w złocie. Złota zawieszka Baran z naturalnym ametystem, złota zawieszka zodiak Baran czy złota zawieszka z cyrkoniami Baran to oczywisty wybór dla trendsetterki.

Naszyjnik zodiak Baran

Kaskadowo założone naszyjniki są dowodem na Twoją znajomość trendów. W tej indywidualnej kompozycji nie może zabraknąć naszyjnika inspirowanego motywami astrologicznymi. Znajdziesz tu zarówno złoty naszyjnik zodiak Baran, naszyjnik znak zodiaku Baran ze srebra pozłacanego, jak i intrygujący naszyjnik z pozłacanego mosiądzu z Baranem.

Bransoletka ze znakiem zodiaku Baran

Modne dodatki są niezbędnym elementem Twojego looku. Właściwym wyborem będzie bransoletka z pozłacanego mosiądzu z hematytem i cyrkoniami Baran. Równie interesujące są srebrne i złote bransoletki z kolekcji Fun Fun z zodiakiem Baran na czarnym lub czerwonym sznurku.

Biżuteria znak zodiaku Baran dostępna online

Odszukaj na www.apart.pl lub w aplikacji biżuterię, która Cię interesuje. Złóż zamówienie, a my pięknie zapakowany upominek dostarczymy pod wskazany adres. Jeśli chcesz komuś zrobić prezent to paragon osobnym listem otrzymasz Ty. Do przesyłki możemy dołączyć osobistą dedykację o treści określonej przez Ciebie.