Wręczane w dniu ślubu obrączki są symbolem miłości, wierności, przywiązania. I choć przede wszystkim mają wymiar symboliczny, wybierając je, przyszli małżonkowie dbają także o to, by pięknie się prezentowały, były komfortowe podczas noszenia na co dzień i wreszcie, by odpowiadały ich indywidualnym gustom i stylowi. Jubiler Apart odpowiadając na potrzeby każdego, ma w swojej ofercie również obrączki srebrne. 

Obrączki srebrne

Wybór srebrnych obrączek ślubnych jest być może nieco rzadszy niż w przypadku klasycznych, złotych obrączek, jednak wielu przyszłych małżonków decyduje się na sięgniecie po ten kruszec. Srebrne obrączki prezentują się na dłoni niezwykle subtelnie, są trwałe i pięknie wyglądają noszone razem ze złotą lub srebrną biżuterią. 

Podobnie jak w przypadku obrączek ze złota, srebrne obrączki w Apart dostępne są w różnych stylach – znaleźć można wzory polerowane, matowione czy zdobione cyrkoniami. 

Rozmiar obrączek

Kruszec nie ma znaczenia przy doborze rozmiaru obrączek ślubnych. Wybierając srebrne obrączki, podobnie jak w przypadku tych wykonanych ze złota, warto wstępnie dokonać pomiaru, a następnie najlepiej kilkakrotnie przymierzyć konkretny już wzór w salonie. Należy pamiętać, że bywają momenty w ciągu dnia, czy zwłaszcza w ciągu roku, kiedy dłoń może być np. nieco bardziej spuchnięta.

Wszystkie elementy takie jak choćby szerokość biżuterii czy profil obrączki (ze srebra lub innego kruszcu) mają wpływ na jej dopasowanie do dłoni i komfort noszenia. Mogą także warunkować rozmiar obrączki ślubnej. 

Srebrna obrączka z grawerem

Na srebrnych obrączkach, podobnie jak na biżuterii ślubnej wykonanej ze złota, możliwe jest umieszczenie grawerunku. Szerokość obrączki i jej zdobienia mogą warunkować personalizację, jednak przy wyborze obrączki w salonie można od razu dowiedzieć się, czy istnieją jakieś ograniczenia związane z grawerowaniem biżuterii.

W Apart obrączki kupować można pojedynczo. W przypadku więc odmiennych upodobań przyszłych małżonków z pewnością uda się wybrać srebrne obrączki zgodnie z preferencjami każdego z nich.

Zakup obrączek w Apart

Jak i kiedy kupić obrączki? Na większość realizacji zamówień obrączek ślubnych w Apart czeka się około 21 dni. Dostępne są modele, które można dostać niemal od ręki, tj. w ciągu 7 dni, jednak warto zając się tym tematem nieco wcześniej. Wybór obrączek ślubnych jest jednym z najprzyjemniejszych, najważniejszych, a jednocześnie stresującym czynnikiem, stąd najlepiej ten element przedślubnej check-listy zaopiekować z odpowiednim zapasem czasu. 

Zobacz więcej:

Obrączki w Apart

Obrączki złote

Obrączki srebrne