Jesteś zodiakalnym Bykiem i interesujesz się astrologią? W kolekcjach Apart znajdziesz biżuterię, która będzie Twoim osobistym amuletem i modnym akcentem ulubionej stylizacji.

Naszyjnik ze znakiem zodiaku Byk

Spośród naszyjników ze znakiem zodiaku Byk wybierz swój wzór i łącz go z innymi naszyjnikami w modne kompozycje o kaskadowym ułożeniu. Wielbicielkom ciepłych refleksów zapewne przypadnie do gustu złoty naszyjnik zodiak Byk lub naszyjnik srebrny pozłacany Byk. Szczególną uwagę przykuwa z kolei naszyjnik z mosiądzu pozłacany zodiak Byk z kolorowymi cyrkoniami.

Zawieszka zodiak Byk

Świetnym uzupełnieniem zestawu dodatków będzie złota zawieszka na łańcuszek znak zodiaku Byk. Złota zawieszka Byk z cytrynem naturalnym to biżuteryjny must have. Równie zajmującym akcentem będzie złota zawieszka znak zodiaku Byk z cyrkoniami, a dla minimalistki sprawdzi się zawieszka srebrna pozłacana Byk. Doskonałym pomysłem na prezent dla nastolatki będzie srebrna zawieszka zodiak Byk na łańcuszek.

Zawieszka na bransoletkę Byk

Motywy astrologiczne znajdziemy także w dwóch ulubionych przez klientki kolekcjach biżuterii modułowej od Apart. Pozłacana zawieszka na bransoletkę Beads stanie się intrygującą częścią posiadanej bransoletki. Złota zawieszka charms Byk czy srebrny charms znak zodiaku Byk to oczywisty wybór na prezent dla trensetterki. Panowie mogą wybrać swój znak zodiaku, którym jest Byk, mający postać zawieszki na męską bransoletkę z rzemieni z biżuteryjnej linii marki Aztorin.

Bransoletka zodiakalny Byk

Czerwona bransoletka z elementami złota znak zodiaku Byk będzie interesującym dopełnieniem codziennego outfitu. Lubisz subtelniejsze dodatki? Zapewne spodoba Ci się pozłacana wersja bransoletki ze znakiem Byka z kolekcji Fun Fun. Natomiast bransoletka z pozłacanego mosiądzu z hematytem i cyrkoniami Byk marki Artelioni to nietuzinkowy akcent wielu modnych stylizacji.

Kolczyki znak zodiaku Byk

Kolczyki zachwycające symboliką astrologiczną zgodną z datą urodzenia znajdziesz w Apart zarówno w wersji minimalistycznej – złote kolczyki znak zodiaku Byk, jak i oryginalnej – złote kolczyki z cyrkoniami Byk.

Znak zodiaku Byk w sklepie online

Odszukaj w aplikacji Apart lub na stronie www.apart.pl znak zodiaku Byk. Złóż zamówienie i oczekuj na pięknie zapakowaną biżuterię, którą dostarczymy pod wskazany adres.