Twój znak zodiaku to Strzelec i interesujesz się astrologią? W przygotowanych przez Apart kolekcjach znajdziesz biżuterię, która będzie modnym akcentem ulubionej stylizacji, a także osobistym talizmanem.

Naszyjnik znak zodiaku Strzelec

Wśród naszyjników ze znakiem zodiaku Strzelec wybierz swój wzór i łącz go z innymi naszyjnikami w modne kaskadowe kompozycje. Fankom ciepłych refleksów z pewnością przypadnie do gustu złoty naszyjnik zodiak Strzelec lub naszyjnik srebrny pozłacany Strzelec. Szczególną uwagę przyciąga z kolei naszyjnik z mosiądzu pozłacany zodiak Strzelec z barwnymi kamieniami.

Zawieszka zodiak Strzelec

Atrakcyjnym uzupełnieniem zestawu dodatków będzie złota zawieszka na łańcuszek znak zodiaku Strzelec. Złota zawieszka Strzelec z turkusem naturalnym to biżuteryjne nawiązanie także do magicznej mocy kamieni. Równie interesującym akcentem będzie złota zawieszka znak zodiaku Strzelec z cyrkoniami, a minimalistce spodoba się zawieszka srebrna pozłacana Strzelec. Doskonałym pomysłem na prezent dla przyjaciółki będzie srebrna zawieszka na łańcuszek zodiak Strzelec.

Zawieszka na bransoletkę Strzelec

W dwóch ulubionych przez klientki liniach biżuterii modułowej od Apart znajdziemy także motywy astrologiczne. Zawieszka srebrna pozłacana na bransoletkę Beads stanie się intrygującym elementem posiadanej bransoletki. Oczywistym wyborem na prezent dla trensetterki będzie srebrny charms znak zodiaku Strzelec lub złota zawieszka charms Strzelec. Panowie mogą wybrać swój znak zodiaku, którym jest Strzelec w formie zawieszki na męską bransoletkę lub naszyjnik z rzemieni z biżuteryjnej kolekcji marki Aztorin.

Bransoletka zodiakalny Strzelec

Czerwona bransoletka z elementami złota znak zodiaku Strzelec będzie ciekawym dopełnieniem ulubionego outfit’u. Lubisz subtelniejsze dodatki? Zapewne spodoba Ci się pozłacana wersja bransoletki ze znakiem Strzelca z kolekcji Fun Fun. Natomiast bransoletka z pozłacanego mosiądzu z hematytem i cyrkoniami Strzelec marki Artelioni to oryginalny akcent wielu fantazyjnych stylizacji.

Kolczyki znak zodiaku Strzelec

Kolczyki zachwycające symboliką astrologiczną zgodną z datą urodzenia znajdziesz w Apart zarówno w wersji minimalistycznej – złote kolczyki znak zodiaku Strzelec, jak i ozdobnej – złote kolczyki z cyrkoniami Strzelec.

Znak zodiaku Strzelec w sklepie online

Odszukaj w aplikacji Apart lub na stronie www.apart.pl znak zodiaku Strzelec. Złóż zamówienie i oczekuj na pięknie zapakowaną biżuterię, którą dostarczymy pod wskazany adres.