Dzień
Kobiet

8 marca to wyjątkowy dzień w kalendarzu, bo data ta nierozerwalnie od lat wiąże się z nimi - z kobietami. To właśnie wtedy w niecodzienny sposób mężczyźni wyrażają bliskim kobietom to, jak bardzo są ważne w ich życiu. Najpiękniej wyrazi to wyjątkowa biżuteria w prezencie na Dzień Kobiet.

Biżuteria na dzień kobiet w różnych przedziałach cenowych

Idealny prezent na dzień kobiet

Apart to niewyczerpane źródło prezentowych inspiracji dla każdej kobiety, szczególnie z okazji takiego święta, jakim jest Dzień Kobiet. Biżuteria to upominek, który nie tylko zachwyci w chwili obdarowania, ale będzie także pamiątką na długi czas. Wzory z klasycznych kolekcji Apart doskonale sprawdzą się w roli prezentu dla żony lub mamy. Delikatna symbolika, taka jak nieskończoność, litera czy wzory na szczęście to idealna biżuteria na Dzień Kobiet dla dziewczyny oraz narzeczonej. Nie zapomnijmy także o ukochanej babci, dla której trafionym wyborem będzie biżuteryjny drobiazg z kwiatowym motywem lub drzewem życia.

Nasze kolekcje biżuterii

Beads Collection

Beads collection

Kobiety lubią się wyróżniać i podkreślać indywidualny styl. W swoich wyborach są zdecydowane i doskonale wiedzą, jaki dodatek biżuteryjny chcą założyć. To dla nich właśnie powstała specjalna modułowa kolekcja z wzorami bazowymi oraz niezliczonymi zawieszkami. Podaruj wybrane, ozdobione nieskończonością, kwiatkami i sercem beadsy jako prezent na Dzień Kobiet, a wraz z nimi radość samodzielnego wykreowania ulubionej bransoletki.

Chwila warta zapamiętania

Zegarek na Dzień Kobiet

Zegarek

Zegarek dla niej

Modny i atrakcyjny wizualnie zegarek zawsze jest doskonałym pomysłem na prezent z okazji Dnia Kobiet. To już nie tylko praktyczny przyrząd do kontrolowania czasu, ale pełnoprawny element stylizacji, który może mieć ponadczasowy, uniwersalny charakter lub odzwierciedlać aktualne trendy. W Apart dostępne są marki, które w swojej ofercie posiadają modele o zróżnicowanej estetyce, dlatego tak łatwo wybrać odpowiedni zegarek dla kobiety, niezależnie od jej upodobań, wieku czy modowych wyborów.

Karta podarunkowa na Dzień Kobiet

karta podarunkowa

Karta podarunkowa

Jeśli ciężko jest Ci się zdecydować na zakup konkretnego produktu, świetnym prezentem będzie karta podarunkowa o dowolnym nominale od 100 zł do 5000 zł. Wybierz ozdobny wzór i wręcz obdarowanej osobie swobodę wyboru wymarzonego prezentu.

Prezent z dedykacją

Osobista dedykacja

Osobista dedykacja

Zamawiając prezent na Dzień Kobiet w sklepie internetowym Apart zyskujesz opcję wysyłki upominku ze specjalną dedykacją. Wybieraj spośród licznych wzorów i wyraź swoje najgłębsze uczucia na wyjątkowym bileciku, który dołączymy do prezentu.

Prezent z bilecikiem wyślemy do obdarowanej osoby, a dowód zakupu oddzielnym listem dostaniesz Ty.

Biżuteria z grawerunkiem

grawer

Spersonalizowana biżuteria

Na wybranych produktach z oferty Apart możesz dodatkowo zlecić wykonanie osobistego grawerunku. Prezent w postaci biżuterii z inicjałem Ukochanej lub ważną dla Was datą stanie się niezwykle wyjątkowym wyrazem miłości. Symboliczny grawer wykonać można także na zegarku, dzięki czemu obdarowana nim osoba nieustannie wracać będzie myślami do wspólnie spędzonych chwil.

Biżuteria wybrana dla Ciebie