PREZENT DLA
TATY

23 czerwca swoje święto obchodzi Tata. Jubiler Apart przygotował wiele interesujących propozycji na prezent dla Taty z okazji Dnia Ojca. Niezwykle modnym upominkiem będzie męska bransoletka z ulubionej marki wielu klientów, dostępnej jedynie w Apart, jaką jest Aztorin. Rozmaitość modeli pozwoli wybrać tę, która będzie najbardziej odpowiednia dla Taty. Znajdziemy tu zarówno klasyczne męskie bransoletki ze skóry, jak i nowoczesne wzory bransoletek męskich z kamieni naturalnych. Gustowny prezent wręczony Tacie w tym wyjątkowym dniu z pewnością wywoła zachwyt i wzruszenie.

Prezent na Dzień Ojca

W kolekcjach męskiej biżuterii Aztorin znajdziesz modny i stylowy prezent dla Taty z okazji Dnia Ojca. Są tu bransoletki ze stali szlachetnej, męskie naszyjniki oraz chętnie noszone przez panów obrączki i sygnety ze stali szlachetnej. Z kolei spinki do mankietów to właściwy wybór dla Taty, który gustuje w klasycznej estetyce. Równie atrakcyjnym prezentem dla niego będzie męski zegarek z bogatej oferty czasomierzy dostępnych w Apart.

Biżuteria męska Aztorin

ZEGARKI MĘSKIE W RÓŻNYCH PRZEDZIAŁACH CENOWYCH

Zegarki męskie

ZEGARKI MĘSKIE

Niewątpliwie ponadczasowym i oczekiwanym prezentem na Dzień Taty jest zegarek. Imponujące portfolio marek zegarkowych znajdziesz w Apart. Wśród tej różnorodności męskich zegarków są zarówno sportowe, jak i klasyczne czasomierze. Tak jak zróżnicowany jest design zegarków męskich, tak i różne posiadają mechanizmy – kwarcowe, ręcznie nakręcane czy automatyczne. Spośród kolekcji szwajcarskiej marki Albert Riele wybierzesz zachwycający prezent dla Taty. Marka Bergstern, oferująca wysokiej klasy męskie zegarki kwarcowe ze szwajcarskim mechanizmem, dedykowała panom dwie linie: Activ i Harmony. Dla Taty lubiącego nietuzinkowe dodatki podaruj w prezencie z okazji Dnia Ojca jeden z zegarków marki Aztorin.

ZEGARKI MĘSKIE AZTORIN

DLA FANÓW STAR WARS

Biżuteria Star Wars

Zachwycającym prezentem dla fana sagi „Gwiezdne wojny” na Dzień Ojca będzie biżuteryjny upominek z kolekcji Apart Star Wars. Możemy wybierać spośród bransoletek, spinek do mankietów i breloków ze stali szlachetnej z podobizną Lorda Vadera czy Szturmowca. Podarowanie zawieszki ze stali szlachetnej ze Szturmowcem, Lordem Vaderem lub Chewbaccą sprawi kosmiczną radość niejednemu Tacie.

Zegarki Star Wars

Mężczyźni bez względu na wiek cenią praktyczne prezenty. Dzień Ojca jest świetną okazją, aby podarować Tacie właśnie taki upominek. Trafionym wyborem będzie zegarek AM:PM z licencjonowanej kolekcji Star Wars. Wśród modeli z typowymi detalami kojarzącymi się z filmem możemy dostrzec wizerunki kulowych postaci – R2D2, mistrza Yody czy Lorda Vadera. Ponadto zegarki wyposażone są precyzyjne kwarcowe mechanizmy z kompletem przydatnych funkcji.

SMARTWATCHE DLA AKTYWNEGO TATY

SMARTWATCHE

Szeroka gama modnych modeli wyposażonych w różne funkcje, idealnie dopasowane do twojego trybu życia, zainteresowań i ulubionych akywności.

Smartwatche

BIŻUTERIA Z GRAWERUNKIEM

Grawer

SPERSONALIZOWANA BIŻUTERIA

Na wybranych produktach z oferty Apart możesz dodatkowo zlecić wykonanie osobistego grawerunku. Prezent w postaci biżuterii z inicjałem stanie się niezwykle wyjątkowym wyrazem miłości. Symboliczny grawer wykonać można także na zegarku, dzięki czemu Tata nieustannie wracać będzie myślami do wspólnie spędzonych chwil.

Prezent z dedykacją

Osobista dedykacja

Jeśli nie możesz osobiście wręczyć prezentu na Dzień Taty, wejdź na apart.pl i złóż zamówienie. Pięknie zapakowany upominek dostarczymy w Twoim imieniu na wskazany adres. Paragon osobnym listem otrzymasz Ty. Do przesyłki możemy dołączyć osobistą dedykację o określonej przez Ciebie treści.

Prezent z bilecikiem wyślemy do obdarowanej osoby, a dowód zakupu oddzielnym listem dostaniesz Ty.

Osobista dedykacja

Karta upominkowa Apart

Karta podarunkowa

Karta podarunkowa

Nie potrafisz zdecydować się na konkretny produkt lub chcesz uniknąć niewłaściwego wyboru? Idealnym prezentem będzie karta podarunkowa o wybranym przez Ciebie nominale od 100 zł do 5000 zł.

Biżuteria wybrana dla Ciebie