Podarunek dla
Przyjaciółki

Starożytny poeta grecki Menander powiedział, że nawet cień przyjaciela wystarczy, aby uczynić człowieka szczęśliwym. Przyjaźń to jedna z najważniejszych relacji w naszym życiu, a oddany przyjaciel to prawdziwy skarb. Przyjaźń decyzją ONZ ma nawet swoje święto, ale jest także wiele innych okazji, aby wyrazić przyjacielowi, jak bardzo jest dla nas ważny. Jeśli chcesz podarować coś wyjątkowego swojej przyjaciółce, zajrzyj koniecznie do kolekcji Apart.

Nieskończona przyjaźń

Jednym z najpiękniejszych, cieszących się popularnością motywów w biżuterii jest nieskończoność. To idealny wybór jako symbol przyjaźni, który można podarować przyjaciółce na imieniny, urodziny lub tak po prostu, bez okazji. Najwięcej biżuteryjnych wzorów z symbolem nieskończoności jest dostępnych w kolekcji Magic Moments. To wzory ozdobione nieskończonością wykonane zarówno ze złota, jak i srebra, wyróżniające się delikatnością i ulotnym stylem, co sprawia, że będą doskonałym wyborem dla wielu kobiet. Jaka biżuteria dla przyjaciółki z symbolem nieskończoności doskonale sprawdzi się w roli upominku?

Biżuteria dla przyjaciółki

Wybór jest niemal nieograniczony - wśród propozycji są zarówno subtelne złote naszyjniki, naszyjniki ze srebra, bransoletki z symbolem nieskończoności, kolczyki, a także pierścionki, w tym złote pierścionki z nieskończonością połyskującą diamentami. Magic Moments nie jest jedyną kolekcją, w której do stworzenia biżuterii wykorzystano symbol nieskończoności. Jeśli Twoja przyjaciółka jest posiadaczką bransoletki z Apart Beads Collection, wśród jej zawieszek znajdziesz również ten motyw. Twoja przyjaciółka lubi bezpretensjonalne dodatki biżuteryjne? W takim razie prezent dla niej czeka wśród biżuterii z nieskończonością z takich linii Apart, jak Fun Fun oraz La Donna i Joy Collection. W każdej z nich znajdziesz także prezent dla przyjaciółki z nieskończonością i diamentami.

Wasze imiona

Wyjątkowa biżuteria dla przyjaciółek to również wzory z imieniem lub złote albo srebrne literki. Zawieszka monogram może ozdobić łańcuszek na szyję lub bransoletkę jako pierwsza litera imienia obdarowanej przyjaciółki. Możecie także wymienić się takimi biżuteryjnymi literami oznaczającymi Wasze imiona, na przykład w ramach prezentu gwiazdkowego. Monogramy występują w różnych kolekcjach Apart pod postacią naszyjników, bransoletek oraz wspomnianych zawieszek. Wśród liter ze złota są również wzory subtelnie połyskujące diamentami, a także dostępne są litery ze złota i srebra z cyrkoniami.

Wspólne wspomnienia

Ty i Twoja przyjaciółka macie ukochane miejsca na świecie, które razem odwiedziłyście i łączą Was wspólne wspomnienia z nimi związane? Jeśli tak, nowości biżuteryjne m.in. ze wspomnianej już kolekcji Magic Moments stworzono z myślą o Was. Jeśli Wasze serca skradły takie metropolie, jak Nowy Jork, Paryż lub Londyn, znajdziecie ich charakterystyczne pejzaże odzwierciedlone w formie złotych naszyjników. Naszyjnik z miastem, złoty naszyjnik z mapą świata lub kulą ziemską będzie świetnym upominkiem dla przyjaciółki na dowolną okazję.

Splecione serca

Love

Przyjaźń w sercu

Innym - obok nieskończoności - motywem, który wpisuje się w symbolikę przyjaźni są serca, a zwłaszcza splecione ze sobą w złotych lub srebrnych wzorach, których najwięcej zaprojektowano dla kolekcji Apart Love Love. Serce przybiera w niej setki biżuteryjnych form, tak wyjątkowych, jak choćby najnowszy naszyjnik z diamentem, ozdobiony duetem połączonych serc z żółtego i białego złota.

Serce

Piękny prezent dla przyjaciółki z motywem splecionych serc znajdziecie także wśród srebrnych wzorów ozdobionych cyrkoniami, na przykład romantyczny naszyjnik i pasującą do niego bransoletkę. To zjawiskowa biżuteria dla każdej przyjaciółki - poza tym, że symbol serca jest ponadczasowy, wyraża w urokliwej, biżuteryjnej formie tak wiele. Przyjaźń to wyjątkowa relacja, w której siostrzane uczucia wobec drugiej osoby opierają się na lojalności, zaufaniu i wsparciu. Wybierz prezent dla przyjaciółki z kolekcji Apart i wyraź, jak bardzo drogą i ważną osobą jest w Twoim życiu.

Karta upominkowa dla przyjaciółki

Karta podarunkowa

Karta podarunkowa

Nie potrafisz zdecydować się na konkretny produkt lub chcesz uniknąć niewłaściwego wyboru? Idealnym prezentem dla przyjaciółki będzie karta podarunkowa o wybranym przez Ciebie nominale.

Biżuteria z grawerunkiem

Osobista dedykacja

Osobista dedykacja

Zamawiając prezent w sklepie internetowym Apart zyskujesz opcję wysyłki upominku ze specjalną dedykacją. Wybieraj spośród licznych wzorów i wyraź swoje najgłębsze uczucia na wyjątkowym bileciku, który dołączymy do prezentu.