Cechy produktu

Nr wzoru: 160.387

Kategoria: Pierścionki

Marka: Apart

Kolekcja Manhattan

Kamień: Diament

Łączna liczba diamentów: 7

Łączna masa diamentów: 0,02 ct

Surowiec: Żółte złoto

Próba: 375

Opis produktu

Nowoczesny złoty pierścionek z diamentami. Minimalistyczną formę pierścionka z żółtego złota przełamuje blask misternie oprawionych diamentów, które rozświetlają element dekoracyjny pierścionka w formie przenikających się elementów o łagodnych liniach. Idealny pierścionek dla wielbicielki dyskretnego stylu w biżuterii i lśnienia diamentów.

Piękne opakowanie gratis

Kupione na apart.pl produkty są domyślnie pakowane w ekologiczne opakowania, które wprowadziliśmy w trosce o ochronę środowiska. Są one estetyczne, a co najważniejsze przyjazne naszej planecie. W eSklepie Apart są dostępne także nowe opakowania w zachwycającej subtelnością tonacji pudrowego różu. Darmowy zestaw to wybrane piękne pudełko oraz dołączona torebka upominkowa.

eco-package

Kolekcja Manhattan

Kolekcja pierścionków Apart zachwyca nowoczesną, oryginalną stylistyką. Niebanalna, ale subtelna forma i zastosowanie różnokolorowych kruszców przyciągną wszystkie spojrzenia. Pierścionki o perfekcyjnym, opływowym kształcie, przywodzą na myśl splątane kręgi, synonimy wiecznej miłości i szczęścia...

Sprawdź dostępność w salonie

Wybierz miasto lub salon

Inni Klienci oglądali również


Pomoc przy zakupie

Zapytaj o produkt

Zapytaj o dostępność produktu

Zapytaj o parametry produktu

(wymagane, min. 20 znaków)