Cechy produktu

Nr wzoru: 109.847

Kategoria: Zawieszki

Marka: Apart

Kolekcja Medaliki i krzyżyki

Diament

Liczba diamentów: 7

Łączna masa diamentów: 0,02 ct

Surowiec Żółte złoto

Próba 375

Szerokość 8 mm

Długość 17 mm

Opis produktu

Oryginalna złota zawieszka w kształcie łacińskiego krzyża, w której klasyczna kompozycja została przełamana śmiałym konceptem ozdobienia poprzecznej belki krzyża – patibulum – siedmioma diamentami o łącznej masie 0,02 ct. Awangardowy element ornamentacyjny sprawia, że zawieszka może być prezentem z wielu okazji.

 

Piękne opakowanie gratis

Kupione na apart.pl produkty są standardowo pakowane w ekologiczne opakowania, które wprowadziliśmy w trosce o ochronę środowiska. Darmowy zestaw to dopasowane do wybranego wzoru pudełko oraz dołączona torebka upominkowa. Są one estetyczne, a co najważniejsze przyjazne naszej planecie. W salonach Apart do wyczerpania zapasów nadal są dostępne klasyczne, utrzymane w kolorach brązów i odcieni beżu opakowania. Wkrótce zaskoczymy Was nowymi!

eco-package
Złoty łańcuszek - singapurka
309
Złoty łańcuszek - singapurka
329
Złoty łańcuszek - pancerka
349
Złoty łańcuszek - ankier
529

Kolekcja Medaliki i krzyżyki

Medaliki i krzyżyki

Medalik czy krzyżyk noszony na szyi ma szczególne znaczenie. Są to bowiem tzw. sakramentalia, a więc przedmioty o charakterze religijnym, zbliżone w swym znaczeniu do sakramentów. Niewątpliwie jednak medaliki i krzyżyki jednocześnie pięknie i delikatnie zdobią.

Srebrne i złote medaliki i krzyżyki, zwłaszcza w komplecie z łańcuszkiem, będą idealnym prezentem komunijnym lub na chrzest. Marka Apart ma w swojej ofercie szeroki wybór biżuterii sakralnej, między innymi medalików, krzyżyków ze złota, srebra, pozłacanego srebra oraz dodatkowo wysadzanych kamieniami.

Sprawdź dostępność i zarezerwuj w salonie

Wybierz miasto lub salon

Inni Klienci oglądali również


Zapytaj o produkt

(wymagane, min. 20 znaków)