Kulisy sesji z Anją Rubik w Australii

Kulisy sesji z Anją Rubik w Australii

2011-03-04

W poszukiwaniu słońca i wyjątkowych plenerów do sesji zdjęciowych promujących kolekcję biżuterii lato 2011 ekipa Apart udała się w styczniu 2011 r. daleko, daleko... bo aż do Australii. Wybraliśmy Sydney i jego piękne okolice. Metropolia okazała się niezwykle gościnna! Tydzień przed naszym przyjazdem szalały deszcze, a w czasie tych kilku dni gdy pracowaliśmy nad sesją zdjęciową do kampanii, niebo było przejrzyste i nie spadła ani jedna kropla... Warunki okazały się idealne, aby zaprezentować olśniewającą biżuterię na wspaniałej modelce  - Anji Rubik.

Nasza ambasadorka i biżuteria Apart nie były jedynymi bohaterkami sesji. Oscarową rolę drugoplanową odegrała Australia i jej najbardziej znane symbole: Opera w Sydney, cudowne plaże z surferami, niepowtarzalna architektura i egzotyczna roślinność. Część zdjęć realizowana była w okolicach domu znanego z filmu „Australia" z Nicole Kidman i Hugh Jackmanem. Idealnym tłem do zaprezentowania wyrafinowanej biżuterii okazały się również XIX-wieczna rezydencja z oszałamiającym widokiem na zatokę oraz biało-niebieski hydroplan. Uroczym akcentem podczas jednej z sesji była obecność kangura, który zaprzyjaźnił się z Anją i okazał się koneserem dóbr luksusowych - w przerwach między zdjęciami przyglądał się biżuterii!

Kampania autorstwa Marcina Tyszki, w stylizacji Agnieszki Ścibior, prezentująca kolekcję biżuterii diamentowej, złotej i srebrnej Apart lato 2011 pojawi się już w marcu.

Anja Rubik.
Najlepsza polska top-modelka, trzecia w światowym rankingu Top 50 Models. Uczestniczyła w kampaniach m.in. Versace, Chanel, Dolce&Gabbana, Dior, Fendi. Jej zdjęcia regularnie pojawiają się na okładkach najbardziej prestiżowych pism o modzie, jak Vogue czy Numéro. Bierze udział w najważniejszych na świecie pokazach i wydarzeniach związanych z modą. Cieszy się uwielbieniem projektantów za talent, profesjonalizm i niepowtarzalną urodę. Powszechnie uważana jest za ideał nowoczesnej, modnej kobiety.

Ambasadorka Apart.
Anja Rubik, obywatelka świata, dla której domem są stolice mody - Nowy Jork, Paryż, Mediolan, perfekcyjnie uosabia charakter marki Apart i jej biżuterii - wszak miarą najwyższej klasy jubilerstwa jest dążenie do piękna doskonałego. Nawiązanie współpracy było naturalnym krokiem. Co istotne, również dla samej Anji:

Zdecydowałam się na współpracę z firmą Apart, ponieważ uważam, ze jest to jedna z niewielu polskich marek, które z przyjemnością mogę reklamować i firmować swoim nazwiskiem.

Anja Rubik jako top-modelka wielką wagę przywiązuje do ubioru i dodatków. Biżuteria Apart spełnia jej wysokie wymagania:

Cieszę się, ze pracuję dla renomowanej polskiej marki, która potrafi zaproponować Polkom biżuterię na światowym poziomie.