Miłość, diamenty... i Paryż

Miłość, diamenty... i Paryż

2011-09-15

Paryż. Przez wieki rozkochiwał w sobie wiele znakomitych osobistości i artystów. Oczarował również twórców najnowszej kampanii reklamowej APART, którzy zapragnęli uwiecznić na zdjęciach i w filmie reklamowym magię ponadczasowego, pełnego klasy i luksusu Paryża. Anja Rubik, ambasadorka marki APART, wraz ze swoim ukochanym Sashą Knezevicem i najlepszym polskim fotografem Marcinem Tyszką, udali się właśnie tam, aby przygotować kampanię najnowszej diamentowej kolekcji marki APART.

Paryż, tak jak diament, jest symbolem wiecznej miłości i niezniszczalnego piękna. Olśniewa swoją wytwornością, oszałamia splendorem. Anja Rubik i jej ukochany mąż Sasha Knezevic - młodzi, niesamowicie popularni, zjawiskowo piękni. Są idealnymi bohaterami lśniącej diamentami opowieści o Paryżu, wytwornym mieście miłości.

Romantyczne zaułki, do których prowadzą brukowane uliczki, skwery i tętniące życiem bulwary. To miejsca znane wszystkim miłośnikom Paryża. Schodząc z utartych, turystycznych szlaków, na miejsce sesji wybrano ekskluzywne wnętrza pałaców i miejskich willi.  Sesja zdjęciowa i film reklamowy APART pozwalają podejrzeć życie prawdziwych Paryżan - te niedostępne dla turystów wnętrza to nie muzea, a wytworne, paryskie domostwa. Perfekcyjne tło dla ponadczasowo pięknej i ekskluzywnej biżuterii diamentowej.

Tak jak diamenty pozostają najdoskonalszymi kamieniami szlachetnymi, tak Anja Rubik pozostaje najbardziej cenioną Polką w świecie mody. Anja, uosabiająca doskonałość i piękno,  jest perfekcyjną ambasadorką kolekcji diamentowej. Jako jedyna Polka dotarła na szczyt światowego rankingu modelek.