Świąteczna sesja Apart

Świąteczna sesja Apart

2012-11-13

Pełne przepychu, zapierające dech w piersiach wnętrza. Niecodzienna sceneria i stylizacje dograne do perfekcji, jakby przeniesione z kultowych filmów Hollywood. To magiczny świat najnowszej sesji zdjęciowej zrealizowanej dla Apart – z udziałem Anji Rubik i Sashy Knezevica. Kampania reklamowa, jakiej jeszcze nie było na polskim rynku – gwiazdka w iście bajkowym stylu.

Sesja zdjęciowa promująca najnowszą, świąteczną kolekcję Apart ukazuje małżeństwo Anję Rubik i Sashę Knezevica w pełnych ciepła i emocji scenkach. Niesamowita więź i radość ze wspólnej pracy jest widoczna na każdym ujęciu – Anja i Sasha uwielbiają razem pracować. To już trzecia realizacja Apart z udziałem topowego małżeństwa świata mody.

Zachwycające stylizacje – rozświetlone biżuterią Apart, przywodzą na myśl najlepsze lata „starego Hollywood”. Sesja prezentuje szeroki wybór biżuterii z najnowszej kolekcji – zarówno luksusową biżuterię z diamentami i kolorowymi kamieniami szlachetnymi, nowoczesne wzory z ceramiki, złota, ale także srebra.

Autorem zdjęć jest Marcin Tyszka. Bajkowe stylizacje przygotowała Agnieszka Ścibior.