Anja Rubik i Sasha Knezevic - Święta

Anja Rubik i Sasha Knezevic - Święta

2013-11-18

Ośnieżone choinki. Piękne, zimowe wzory wymalowane przez mróz na szybach. Ciepły blask rozgrzanego do czerwoności kominka. Urok przytulnych, drewnianych wnętrz. Święta spędzone w polskich górach. Niepowtarzalne. Nieskazitelne. Niezapomniane.

Klasyczny, rustykalny wystrój górskiej chaty, przełamany eleganckimi, wysmakowanymi stylizacjami. To nie Aspen, to Zakopane! Magiczny świat zaklęty w kadrach najnowszej sesji zrealizowanej dla APART – powstały zarówno wspaniałe zdjęcia, jak i urzekający świąteczną atmosferą spot telewizyjny.

Sesja zdjęciowa promująca najnowszą, świąteczną kolekcję APART z udziałem Anji Rubik i Sashy Knezevica to już czwarta realizacja topowego małżeństwa świata mody dla APART. Wyjątkowym gościem na planie był piesek pary – uroczy Charlie, który zapozował z Anją i Sashą do jednego ze zdjęć.

Sesja prezentuje szeroki wybór biżuterii z najnowszej kolekcji – zarówno luksusową biżuterię
z diamentami i kolorowymi kamieniami szlachetnymi, nowoczesne wzory z ceramiki, złota, a także srebra i innych jubilerskich materiałów. Na uwagę zasługuje debiut w sesji szwajcarskich zegarków Albert Riele – nowości w ofercie Apart.

Autorem zdjęć jest Marcin Tyszka. Reżyserem-operatorem jest Arkadiusz Tomiak. Stylizacje przygotowała Agnieszka Ścibior. Kampania zadebiutowała w połowie listopada 2013 r.

Za pomoc w realizacji spotu oraz sesji dziękujemy No Name Luxury Hotel & Spa w Łapsze Niżne.