Kampania świąteczna marki Apart

Kampania świąteczna marki Apart

2016-11-08

To najbardziej oczekiwany czas w roku. Niezależnie od wieku, cieszy nas z taką samą siłą. Święta Bożego Narodzenia szczególnie wiążą się z pielęgnowaniem tradycji, którą przywołują znajome smaki, zapachy, dekoracje, wspólne chwile z najbliższymi i prezenty. Apart to marka, która niemal od czterech dekad ceni siłę i głębię rodzinnych więzi, stara się być blisko tych najważniejszych chwil z bliskimi, kiedy niepowtarzalny jubilerski upominek podkreśla ich wyjątkowość i pozostaje na zawsze… Najnowsza, świąteczna sesja zdjęciowa Apart jest swoistym hołdem dla wartości, jakie niesie ze sobą rodzina, a jej bohaterami są Karolina Malinowska, Olivier Janiak, ich uroczy synowie oraz przyjaciółka domu, mała Tosia.

Piękna biżuteria i zegarki są nierozerwalnie związane z pełnym blasku czasem Świąt. To nie tylko wyjątkowy upominek dla najbliższych sercu, pełen czułych wyznań i niosący ze sobą siłę spełnionych marzeń. To także niezbędny i ważny element świątecznych stylizacji całej rodziny, gdy zasiada do wspólnej wieczerzy. Biżuteryjny prezent ma niezwykłą moc: w nim spotyka się piękno, trwałość, wartość oraz jubilerska precyzja, dopracowana w każdym detalu wizja twórcy z radością obdarowanej osoby.

Karolina Malinowska, Olivier Janiak, ich synkowie - Julian, Christian i Fryderyk oraz towarzysząca im Tosia są ucieleśnieniem wspaniałej rodziny. Nie tylko odnoszą sukcesy zawodowe, są stylowi i piękni, ale także są ze sobą niesamowicie blisko związani, a chwile spędzane razem są dla nich bezcennym źródłem szczęścia i radości. Ta niezwykła więź została doskonale uchwycona w pełnych wyjątkowej urody kadrach. Świąteczna atmosfera sesji jeszcze bardziej podkreśla szczególne piękno biżuteryjnych dodatków, sygnowanych przez Apart.

Radosna, przedświąteczna krzątanina, wspólne przygotowywanie potraw, wieczerza przy wytwornie udekorowanym stole, radość rozpakowywania prezentów, chwile relaksu, śmiech najmłodszych domowników. Tak już za moment będzie w naszych domach, tak też wyglądają Święta oczami marki Apart, która docenia to, co najważniejsze.

Zdjęcia: Marcin Tyszka / Stylizacja: Agnieszka Ścibior / Włosy: Łukasz Pycior / Make-up: Iza Wójcik