Małgorzata Socha w sesji dla marki Artelioni

Małgorzata Socha w sesji dla marki Artelioni

2016-10-06

Artelioni to marka, która podbiła serca miłośniczek pięknej biżuterii. Zachwyca przede wszystkim mnogością form i kolorów. Każda kolekcja to jedyna w swoim rodzaju propozycja, wyróżniająca się niepowtarzalnym stylem. W ofercie Artelioni znajdą coś dla siebie zarówno minimalistki, poszukujące prostoty i ponadczasowych dodatków, jak i fanki bardziej wyrazistego stylu. Różnorodność kolekcji Artelioni jest możliwa dzięki wykorzystaniu wielu kruszców i materiałów. Naszyjniki, pierścionki czy bransolety tworzone są nie tylko z brązu, stali czy miedzi, uzupełnia je m.in. pył mineralny, kamienie półszlachetne czy szkło fantazyjne.

Sesja z udziałem Małgorzaty Sochy to odzwierciedlenie wielowymiarowości marki uchwycone na fotografiach. W kadrach zobaczymy stylizacje na różne okazje. Małgorzata Socha wystąpiła w eleganckich, klasycznych koszulach, romantycznych sukniach i kobiecych dżersejach. Do każdej stylizacji dobrana została biżuteria Artelioni odpowiadająca atmosferze ujęcia. Na zdjęciach zobaczymy bogate, dekoracyjne naszyjniki z kolekcji Lady, nowoczesne bransoletki z linii Vision czy romantyczną biżuterię Chantal.

Za zdjęcia odpowiada fotograf mody Marcin Tyszka, autor okładek i edytoriali dla najbardziej prestiżowych tytułów, takich jak „Vogue”, „Allure” czy „Vanity Fair”. O stylizacje Małgorzaty Sochy zadbał Michał Kuś – ceniony stylista i redaktor mody. Projekt zrealizowano w eklektycznych, a jednocześnie niezwykle wytwornych wnętrzach.