Apart – sesja świąteczna inna niż wszystkie

Apart – sesja świąteczna inna niż wszystkie

2017-12-01

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejsze zwieńczenie mijającego roku, a ten był dla Apart niezwykły. Marka postanowiła zamknąć go w równie efektownej formie, w jakiej go otwierała, czyli przygotowując specjalną kampanię. Sesja świąteczna w wyjątkowym dla niej roku jubileuszu 40 - lecia powstania, odwołuje się do atmosfery i magii tych kilku grudniowych dni, oddając pierwszoplanowe role stylowym kobietom. Nie przypadkiem więc, przed obiektywem ponownie stanęły cztery bohaterki spektakularnej kampanii, zrealizowanej w plenerach Italii, która inaugurowała jubileusz. Świąteczna sesja jest zatem formą klamry, spinającej ten szczególny dla Apart rok.

Cztery ambasadorki jako symbole każdej z dekad istnienia marki Apart, czyli cztery kobiety sukcesu o nieprzeciętnej urodzie, pasji i temperamencie. Na planie sesji stanęły obok siebie: zmysłowa Anja Rubik, dystyngowana Kasia Smutniak, dynamiczna Kasia Sokołowska i dziewczęca Małgorzata Socha. Każda jest ucieleśnieniem innego typu kobiecości, a całość koncepcji odzwierciedla różnorodność kobiecego świata, podobnie jak biżuteria sygnowana przez Apart, tworzona z myślą o różnych kobietach.

Na kadrach autorstwa Marcina Tyszki uchwycono poczwórny portret współczesnej kobiety w różnych odsłonach. To, co je łączy to delikatna sensualność, wyrafinowany styl i świadomość własnej wartości, ale także radość życia, spontaniczność oraz przebojowy charakter. W perfekcyjnie zaaranżowanej, świątecznej scenerii, ambasadorki Apart portretują wszystkie oblicza nowoczesnej kobiety. Są więc kadry, na których gwiazdy prezentują szykowną, zgodną z obowiązującymi trendami wytworność, czyli uwodzicielskie, intensywnie połyskujące kreacje w stylu glamour, dopełnione intensywnym blaskiem naszyjników, kolii i bransolet lub ponadczasowymi wzorami z pereł z kolekcji Apart. Obok szlachetnych welurów i doskonale skrojonych garniturów, pojawiają się także stylizacje w duchu sportowej elegancji, w których rolę biżuteryjnych dodatków pełnią eteryczne wzory ze złota, głównie z kultowej już linii Magic Moments oraz Origami.

Święta Bożego Narodzenia to także czas niezwykle radosny, kiedy nawet dorośli dają się porwać ich magii i nastrojowi - tak jak wtedy, kiedy byli dziećmi. Tę atmosferę uchwycono w jednej z odsłon sesji z niezwykłym wdziękiem i ciepłym poczuciem humoru. Na barwnych fotografiach, ambasadorki Apart wystąpiły w zabawnych kostiumach, żartobliwie nawiązujących do świątecznych symboli oraz popularnych motywów.