Jesienna kampania marki Elixa

Jesienna kampania marki Elixa

2017-09-25

Zuzanna Bijoch i Elixa. Oto główne bohaterki najnowszej sesji marki znanej z doskonałych, modowych zegarków oraz biżuterii spod znaku "fashion". Top modelka ponownie staje przed obiektywem, prezentując nowości z kolekcji Elixa.

Nowy sezon modowy Elixa wita fantastycznymi, wyrafinowanymi stylistycznie zegarkami z linii Finesse, zaskakującej ciekawymi koncepcjami i tak nietuzinkowymi detalami, jak choćby podwójne paski. W ultrakobiecej kolekcji Beauty, design nowych propozycji jest niezwykle dopracowany, a delikatne formy, które nadano zegarkom, z wyczuciem dopełniono lśniącymi, fantazyjnie skomponowanymi niuansami. Z kolei linia Enjoy przygotowała niespodziankę dla kobiet, które - podobnie jak Zuzanna Bijoch - dużo czasu spędzają w podróży. To atrakcyjne stylistycznie czasomierze z funkcją GMT, dzięki której precyzyjnie wskażą aktualną godzinę w dwóch strefach czasowych. Wszystkie nowe propozycje przykuwają uwagę starannie dobraną paletą barw z dominującą bielą, czernią, beżami, granatem, a także złotymi i srebrnymi tonami.

Poza cieszącymi się uznaniem zegarkami, Elixa słynie także z wyrazistej, uwielbianej przez projektantów mody i kobiety biżuterii. Obok ekspresyjnych form, w nowej odsłonie pojawiły się także modele kreatywnie interpretujące logo marki oraz charakterystyczne dla niej graficzne kształty detali. Nowością są także chokery, przede wszystkim podwójne modele, w których tradycyjna forma z aksamitką, przechodzi płynnie w subtelny naszyjnik.

Z dynamiką kolekcji marki Elixa doskonale komponują się wielkomiejskie kadry sesji. Scenografia, na tle której występuje modelka jest nowoczesna i nietuzinkowa, dopełniona tak wyszukanymi detalami, jak samochód retro; na klimat zdjęć wpływają także doskonale dobrane stylizacje. Mocne akcenty kolorystyczne i intrygujące bryły ultranowoczesnych budynków, świetnie współgrają z premierowymi propozycjami, sygnowanymi przez markę Elixa.


Fotograf: Marcin Tyszka

Stylizacja: Agnieszka Ścibior

Make-up: Wilson

Włosy: Michał Bielecki