Beztroskie święta z Apart

Beztroskie święta z Apart

2018-12-01

Święta to czas, gdy radość czerpiemy nie tylko z otrzymywania, ale przede wszystkim z dawania. Każdy z nas chce być Mikołajem. Intensywnie poszukujemy inspiracji, szukamy idealnego prezentu wśród morza możliwości, ukrywamy podarki, by na końcu móc wspólnie cieszyć się z ich otrzymywania. APART co roku towarzyszy nam w tych emocjach i przeżyciach, a świąteczna sesja daje temu wyraz. Na pierwszym planie króluje biżuteria – jej blask mieni się w wirujących płatkach śniegu, światłach miasta i świątecznych dekoracjach. Miejski krajobraz w czasie świąt zyskuje magiczny wymiar. Atmosfera radości, poczucie bliskości z innymi, wspólne celebrowanie tych pięknych chwil to wartości, które wszyscy cenimy.

Wielkomiejska energia to jednak przede wszystkim ludzie. Kasia Sokołowska, doskonale tę energię uosabia. Silna, zdecydowana kobieta, która roztacza wokół siebie pozytywne wibracje jest doskonałą ambasadorką świątecznej kampanii APART. Zaskakująca moda high fashion, ponadczasowa elegancja czy wielkomiejska odsłona streetwearu – jak każda mieszkanka wielkiej metropolii nie boi się modowych wyzwań i nieoczywistych połączeń.

Kampania Apart pokazuje chwile, w których blask rozświetlonego, świątecznego miasta spotyka się z lśnieniem biżuteryjnych prezentów. Zachwycające diamenty, subtelne wzory ze złota, nowatorskie, wyraziste formy ze srebra czy eleganckie zegarki – to upominki dla najbliższych, które niosą za sobą wielką siłę miłości i emocji. Magiczne pudełko z logo Apart to prezent, który wywoła radość pod niejedna choinką.

Realizacja sesji
Zdjęcia: Marcin Tyszka
Produkcja: Warsaw Creatives
Stylizacja: Agnieszka Ścibior
Asystentka: Justyna Grudzień
Włosy: Tomasz Górecki
Make-up: Sylwia Rakowska