Baśniowe Święta z Apart

Baśniowe Święta z Apart

2019-11-05

Apart zabiera nas tym razem w podróż pełną kolorytu, beztroskiej, niemal dziecięcej radości i zabawy dobrze znanymi motywami oraz nawiązaniami do musicalowego klimatu. Przed obiektywem Marcina Tyszki stanęła ambasadorka Apart Małgorzata Socha, uczestnicy ósmej edycji programu „Top Model” i oczywiście... Święty Mikołaj!

Kampania marki Apart zaskakuje kolażem obrazów pełnych fantazyjnych barw, kostiumów oraz rekwizytów takich jak papierowa makieta zimowego pałacu czy żołnierzyków rodem z klasycznego baletu z kadrami w stylu glamour, odzwierciedlającymi tradycyjną, wyjątkową atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Stąd też Małgosia Socha raz czaruje zmysłowym i eleganckim lookiem na tle roziskrzonej blaskiem choinki, aby za moment z nieskrępowaną radością oddać się zabawie elektryczną kolejką. Ambasadorce Apart towarzyszą uczestnicy show „Top Model”, czyli Kinga, Klaudia, Olga, Sandra oraz Dawid i Staszek. Cała szóstka wypadła znakomicie, zarówno na ujęciach odwzorowujących odświętną atmosferę Gwiazdki, jak i na fotografiach nawiązujących do magicznej aury towarzyszącej rewii na lodzie.

Oczywiście główną bohaterką świątecznej kampanii jest biżuteria Apart - zarówno ta klasyczna, dobrze znana i niezwykle ceniona wśród koneserek ponadczasowego piękna, jak również biżuteryjne nowości. Wśród nich uwagę szczególnie przykuwają delikatne złote wzory z brylantami łączonymi z takimi kamieniami, jak granat, topaz i cytryn. W towarzystwie diamentów i brylantów występują także cenione za wytworność barw szafiry oraz tanzanity z kolekcji Kolory. Spośród srebrnych wzorów z kolei, na uwagę zasługuje pełen symboliki motyw drzewa życia w filigranowej formie, biżuteria lśniąca białymi i kolorowymi cyrkoniami o szlifie bagieta z linii Magic Crystals oraz motywy liści w modernistycznej odsłonie z premierowej kolekcji Secret Garden.

Świąteczna kampania Apart to nie tylko wysmakowana sesja zdjęciowa, ale także intrygujący klip video, który porywa widza do świata wyobraźni.


Zdjęcia: Marcin Tyszka

Stylistka: Agnieszka Ścibor

Make up: Wilson

Hair: Wasyl

Produkcja: Warsaw Creatives