Hiszpańska jesień Apart

Hiszpańska jesień Apart

2019-07-18

Jesienna sesja Apart została zrealizowana w malowniczej, pulsującej energią stolicy Hiszpanii i nie jest to wybór przypadkowy. To właśnie w Madrycie marka Apart otworzyła swój pierwszy salon w tym fantastycznym, pełnym kolorytu kraju.

Madryt to wspaniałe miasto, w którym piękne zabytki przeplatają się z nowoczesnymi budynkami centrum biznesowego; pełne tonących w zieleni parków, znakomitych muzeów, galerii i urokliwych kafejek. Emanująca atmosferą fiesty, wielkomiejska przestrzeń skąpanego w słońcu Madrytu to jedno z tych miejsc, które jest idealnym kierunkiem, aby spędzić w nim czas planując krótki city break. I o tym właśnie opowiada sesja marki Apart - o współczesnej, pełnej życia, spontanicznej kobiecie, która kocha podróże, uwielbia poznawać nowe miejsca i chłonąć ich wyjątkowy nastrój. O kobiecie, która wybiera kameralny, stylowy hotel w centrum, aby to, co najbardziej ikoniczne dla miasta było na wyciągnięcie ręki. Taka właśnie jest bohaterka sesji Apart, którą wykreowała przed obiektywem Marcina Tyszki ambasadorka marki Kasia Szklarczyk.

Bohaterka jesiennej sesji Apart doskonale porusza się w aktualnych trendach. Stąd też na kadrach odnajdziemy oczywiście wzory z jednym z najgorętszych motywów biżuteryjnych, czyli detalami nawiązującymi do starożytnych monet. Są złote i srebrne łańcuchy o różnych grubościach splotu i zwielokrotnione kulki, dające zaskakujący efekt, a na przeciwległym biegunie delikatność masy perłowej z kolekcji Perla Specjale i minimalistyczne kółka. W jesiennej odsłonie biżuteryjnych trendów nie mogło zabraknąć koloru - intensywnych akcentów czerni z linii La Donna oraz wielobarwnych kompozycji z nowej odsłony kolekcji Magic Crystals.

Niech subtelne, ale nasycone witalnością hiszpańskiej stolicy kadry, pochodzące z sesji Apart będą inspiracją dla kobiet, aby pielęgnowały swoją spontaniczność i w pełni wykorzystały czas, który mają tylko dla siebie.

Zdjęcia: Marcin Tyszka

Stylistka: Maja Naskrętska

Make up & Hair: Miguel Angel Gomez Tragacete

Produkcja: Warsaw Creatives