Katarzyna Zielińska ambasadorką marki Artelioni

Katarzyna Zielińska ambasadorką marki Artelioni

2019-03-06

Do grona pięknych ambasadorek biżuteryjnej marki Artelioni dołączyła Katarzyna Zielińska. Dwukrotna zdobywczyni Telekamery, aktorka występująca na deskach teatralnych, w popularnych serialach i filmach, piosenkarka oraz uczestniczka najchętniej oglądanych show telewizyjnych, rozpoczęła swoją przygodę w roli ambasadorki Artelioni występując w najnowszej, wiosenno - letniej kampanii marki.

Przed obiektywem Marcina Tyszki gwiazda prezentuje bestsellery oraz przede wszystkim nowości z kolekcji marki Artelioni. Wśród nich warte szczególnej uwagi są wzory ze zwielokrotnionym motywem delikatnego łańcuszka - detalu, który jest jednym z najgorętszych trendów w dodatkach biżuteryjnych w tym sezonie. Katarzyna Zielińska doskonale poradziła sobie z powierzonym jej zadaniem - stworzyła kreację kobiety szykownej, ale na wskroś nowoczesnej; czasem lirycznej, a innym razem bardziej spontanicznej. Efektowny styl biżuterii marki Artelioni podkreślają utrzymane w duchu bezpretensjonalnej elegancji stylizacje autorstwa Agnieszki Ścibior oraz wypełnione kwiatami wnętrza, w których zrealizowano zdjęcia.

Prezentowane premierowe wzory sukcesywnie pojawiają się w ofercie marki Artelioni, a sesję Katarzyny Zielińskiej można podziwiać m.in. w nowym wydawnictwie APART Fashion & Style Magazine na tegoroczne lato, które już jest dostępne.