Małgorzata Socha z mamą w nowej kampanii Apart

Małgorzata Socha z mamą w nowej kampanii Apart

2019-04-17

Obecność najbliższych, atmosfera radości, wspólne chwile z rodziną - to w życiu cenimy najbardziej. W nowej kampanii Apart Małgorzata Socha wciela się w rolę współczesnej kobiety celebrującej niezwykłe momenty w swoim życiu. Spontaniczna zabawa z dziećmi, beztroskie świętowanie, codzienne drobne przyjemności, a przede wszystkim czas spędzony z mamą – to wszystko zobaczymy w najnowszej kampanii kolekcji Apart Beads Collection.

Data premiery kampanii nie jest przypadkowa - jej prezentacja odbywa się 23 kwietnia czyli w dniu, w którym urodziny obchodzi Małgorzata Socha. Z tej okazji kampanię inaugurują zdjęcie oraz klip w których pokazujemy jak nasza ambasadorka celebruje swoje święto.

Kolejny ważny dzień w wiosennym kalendarzu Małgosi to Dzień Matki. Chwile spędzone z mamą, nawet tak wydawałoby się zwyczajne, jak choćby wspólne picie kawy i rozmowa, są niezwykle cenne. Magię tych momentów odtworzyła marka Apart w swojej kampanii. Na zdjęciach zobaczymy Małgorzatę Sochę ze swoją mamą Bożeną Sochą, które pokazują bliskość swojej relacji w pełnej ciepła i spontaniczności sesji. W ten niezwykły nastrój pięknie wpisują się biżuteryjne nowości z linii Apart Beads Collection.

Więź mamy z córką jest czymś szczególnym, a kiedy córka sama zostaje mamą, ta unikalna relacja, oparta na wzajemnej bliskości i zrozumieniu, staje się jeszcze silniejsza. Wyjątkowy charakter tej relacji podkreślają bransoletki z kolekcji Beads z zawieszkami dedykowanymi mamie, w których zaklęto nieuchwytną aurę uczuć, kojarzących się właśnie z nią. W kolekcji pojawiły się nowe zawieszki, które idealnie wpiszą się nie tylko w moment narodzin maluszka, ale także - podarowane mamie w kolejny dzień jego urodzin - będą przypomnieniem tego magicznego wydarzenia.

Najnowsza kampania Apart tworzy opowieść o kobiecie, która mimo natłoku obowiązków i wyzwań, które czekają na nią każdego dnia, pielęgnuje bliskość z rodziną – mamą, dziećmi, partnerem. Jest nieco zabieganą, stylową kobietą, która w głębi duszy jest wciąż radosną, pełną energii dziewczyną. To historia zapisana w kompozycjach z Beads Collection, towarzyszących jej w każdej, tak bardzo cennej chwili życia. To właśnie dzięki swobodzie tworzenia, jaką daje kolekcja Beads oraz nieograniczonym możliwościom kreowania dodatków biżuteryjnych w zgodzie ze sobą, nastrojem, emocjami i okazją, może doskonale wyrażać siebie. Kampania jest formą zaproszenia dla każdej kobiety, do stworzenia pełnej subtelnych niuansów opowieści o sobie.