Nowa kampania Apart na wiosnę i lato 2020

Nowa kampania Apart na wiosnę i lato 2020

2020-03-10

Powrót do natury i naturalna, subtelna odsłona kobiecości – te dwa trendy w najnowszej, wiosenno - letniej kampanii połączyła marka Apart. Kojąca kolorystyka i kobiety, które emanują wewnętrznym, naturalnym pięknem. To wszystko znajdziemy w przepięknych kadrach z najnowszej sesji.

Tłem sesji są malownicze zakątki Marbelli – nadmorskiego kurortu, którego zachwycające pejzaże należą do najpiękniejszych w Europie. Gwiazdami sesji są Kasia Szklarczyk i Olga Kleczkowska. Utalentowane uczestniczki dwóch ostatnich edycji show „Top Model” pokazują jak różne oblicze może mieć kobiece piękno, choć wspólnym mianownikiem jest ich naturalne, wewnętrzne piękno. Apart pokazuje kobiety z których emanuje spokój i równowaga, kobiety, które w naturalny sposób łączą modę, trendy z tym co ponadczasowe i niezależnie od sezonu, niezmiennie piękne. Kadry autorstwa Marcina Tyszki, w zachwycający sposób łączą stonowane barwy bujnej roślinności, spokojnego morza i stylizacji, dając nam wrażenie harmonii płynącej prosto z natury. W nowej kampanii uwagę przykuwają naturalne, minimalistyczne stylizacje, które stanowią subtelne tło dla biżuterii. Nowości Apart to projekty o subtelnych formach, ozdobione zwielokrotnionymi, filigranowymi motywami dekoracyjnymi i kamieniami szlachetnymi. Kadry z sesji marki Apart zachęcają do kreatywności, która pozwala wyrazić swoje wnętrze, do swobodnego komponowania autorskich zestawów na bazie różnych kolekcji, m.in. inspirowanej naturą kolekcji Secret Garden czy pełnej symboli linii Magic Moments. Doskonałą opcją jest wyczarowanie biżuterii według własnej koncepcji, a jest to możliwe dzięki kolekcjom Beads oraz Charmsy i dostępnym w nich różnorodnym zawieszkom. Jednym z gorących trendów są kolczyki koła, i to one w wielu odsłonach pojawiają się najczęściej na zdjęciach z kampanii. Wśród propozycji Apart na tegoroczną wiosnę i lato są także ulotne perły oraz takie odwołujące się do natury motywy, jak drzewka, kształt liści i nawiązania do kwiatów.

Nowa kampania Apart jest afirmacją kobiecej naturalności, poszukiwań wyciszenia i wewnętrznej równowagi. Biżuteria jest w tej opowieści harmonijnym dopełnieniem urody i wnętrza współczesnej, odkrywającej siebie na nowo kobiety.


Fotograf: Marcin Tyszka

Stylistka: Karolina Gruszecka

Asystentka stylistki: Katarzyna Mioduska

Włosy i makijaż: Emil Zed

Produkcja: Warsaw Creatives