Kampania Apart na wiosnę 2021

Kampania Apart na wiosnę 2021

2021-03-23

Nowa kampania Apart zachwyca bliskimi, portretowymi kadrami i subtelną, stonowaną kolorystyką. Efekt? Ponadczasowy! Zdjęcia pozwalają na pierwszy plan wydobyć to, co najważniejsze – nastrój i magię chwil, w których bohaterce towarzyszy biżuteria. Minimalizm barw w połączeniu z klasycznymi stylizacjami podkreśla piękno biżuterii, którą prezentuje Ania Lewandowska.

W wiosennej kolekcji Apart znajdziemy zarówno szlachetny diamenty, jak i szeroki wybór biżuterii ze złota i srebra. Diament, od wieków łączony jest z trwałością, nieskończonością i uczuciami. Pojawia się on także w wiosennych propozycjach w zestawieniu z perłami, szafirami, tanzanitami czy ametystami. Każdy kamień i wzór kryje w sobie piękną historię, sekretne znaczenie i ukryte przesłanie, które się z nim wiąże. Szafir to spokój i duchowa równowaga, tanzanit symbolizuje siłę i szczęście, a ametysty elegancję i harmonię. Ujęte w finezyjne ramy żółtego i białego złota, w bardziej nowoczesnej lub ponadczasowej odsłonie, oczarują w chwili obdarowania, stając się jednocześnie wspomnieniem towarzyszących wówczas emocji.

Symbolikę biżuterii możemy też interpretować na swój sposób, tworząc własne historie i wspomnienia. Złote inicjały w postaci naszyjnika, minimalistyczne symbole, blask kolorów utrwalony w złotych i srebrnych formach czy nawet trendowe łańcuchy mogą być dla każdej kobiety jej własnym amuletem. Biżuteria może zyskać wyjątkowe znaczenie. Chwile, które w jej towarzystwie przeżyjemy zostaną w nas na dłużej, stając się nośnikiem wyjątkowych doznań.