Kampania Apart z okazji Dnia Mamy

Kampania Apart z okazji Dnia Mamy

2021-04-27

Najnowsza kampania marki Apart to opowieść o drobnych, czułych gestach, w których kryje się sekret najdoskonalszej relacji na świecie. Tej, jaka tworzy się między mamą i dzieckiem. Do kampanii, w której odzwierciedlono historię tak niezwykłej więzi, Apart zaprosił swoją ambasadorkę Małgorzatę Sochę i jej mamę, Bożenę Sochę.

Na zdjęciach wykonanych na potrzeby kampanii uchwycono subtelny wymiar tej relacji, w której słowa są zbędne, bowiem tajemnica jej siły kryje się w drobnych, nieuchwytnych gestach i momentach. Taka też jest sesja - pełna naturalności, ciepła i aury, jaka towarzyszy spotkaniu najbliższych sobie osób. To historia o magii tkwiącej w codzienności, w radości, jaką dają wspólne, pozornie zwykłe chwile i proste przyjemności, które dzielone z kimś, z kim tak wiele nas łączy dają tyle szczęścia. Dlatego właśnie po raz kolejny do kampanii zaprosiliśmy Małgosię Sochę z mamą, bo kreowanie emocji na potrzeby zdjęć było po prostu zbędne - prawdziwą miłością macierzyńską emanuje tu każdy kadr.

Miłość do mamy można wyrazić na wiele sposobów, a jednym z nich jest podarowana biżuteria. Wśród kolekcji marki Apart są takie, dzięki którym można to zrobić w wyjątkowej formie –kolekcje Beads i Charms to możliwość dowolnego komponowania biżuteryjnych upominków z dyskretnym przekazem. W kolekcjach znajdziemy wybór zawieszek, które wspaniale korespondują z tak niezwykłą okazją, jaką jest święto mamy. Te urokliwe detale, zainspirowane symbolami miłości pozwalają bez słów powiedzieć mamie „Kocham”. Równie wielka siła emocji kryje się w klasycznych wzorach z takimi motywami, jak choćby napis Mama, literka M czy ponadczasowe, subtelne biżuteryjne serca. Motywy idealnie wpisujące się w Dzień Mamy wyróżniają także kolekcję Fun Fun, czyli lekkie bransoletki z elementami wykonanymi ze złota lub srebra. Taki wzór podarowany mamie może być swoistym, pełnym ukrytych znaczeń i dobrej energii amuletem, o którego szczególnym wymiarze wiedzą tylko dwie osoby - mama i dziecko.