Kasia Sokołowska - nowa sesja

Kobiecość i energia w nowej sesji Apart

2018-08-13

Najgorętsze biżuteryjne trendy z kolekcji Apart, stylowa Kasia Sokołowska oraz wszechobecna, pulsująca energia miasta. Jeśli kosmopolityczna metropolia, to oczywiście Nowy Jork – miejsce, do którego witalności i ekspresji marka Apart odwołuje się w swojej najnowszej kampanii.
Kasia Sokołowska w pełni uosabia temperament współczesnej metropolii, będącej synonimem ciągłych zmian, stymulującej do działania i chłonącej każdy ożywczy powiew nowości. Ambasadorka Apart to kobieta brawurowa, dynamiczna, odnosząca sukcesy i pełna pasji. Wybitna reżyserka najważniejszych polskich pokazów mody, wielokrotna jurorka show „Top Model” – również w nadchodzącej edycji – wspierająca swoją wiedzą marzących o karierze w modelingu. W każdej z ról zachwyca profesjonalizmem i magnetyzuje osobowością, nie rezygnując przy tym z podkreślania swojej kobiecości, a dzięki perfekcyjnemu wyczuciu stylu doskonale wie, jak detalami kreować doskonały look. W kampanii, przed obiektywem Marcina Tyszki, prezentuje najnowsze biżuteryjne wzory i zegarki, które doskonale wpisują się w aktualne tendencje i współbrzmią z wielkomiejskim szykiem, łączącym elegancję z nutą nonszalancji. Są wśród nich dopasowane komplety zarówno w artystycznym, jak i bliższym klasyce stylu, z mocnym akcentem intensywnego blasku białych cyrkonii, a także złoto w nietuzinkowej odsłonie. Marka Apart lansuje w najnowszej kampanii przede wszystkim naszyjniki o różnych formach i długościach, zakładane pojedynczo lub kaskadowo. To zarówno oryginalne wzory w postaci zaskakujących kolii, jak i bestsellerowe filigranowe projekty, zdobione delikatnymi, sięgającymi do symboliki niuansami. Wyraźny eklektyzm tych kompozycji jest głęboko przemyślany – ma wyzwalać potrzebę kreacji i manifestowania indywidualizmu, inspirować do swobodnego wyrażania siebie.
Kampania eksponuje niezwykły duet, jakim jest nowoczesna kobieta i plenery wielkiego miasta. Między nimi jest niesamowita energia, nawzajem się stymulują i nieustannie tworzą coś nowego. Elektryzujące spotkanie, pozwalające czuć na nowo, za każdym razem.

 

Realizacja sesji
Produkcja: Warsaw Creatives
Stylizacja: Agnieszka Ścibior
Asystentka: Justyna Grudzień
Włosy: Tomasz Górecki
Make-up: Sylwia Rakowska