Biżuteria dla dziewczynek w różnym wieku

Biżuteria dla dziewczynek w różnym wieku

Przewodniki zakupowe 2023-03-06 PRZECZYTASZ W W 2 MINUTY

Dziewczynki naśladują swoje mamy w wielu aspektach i dotyczy to także noszenia biżuterii. Specjalnie dla tych młodszych Apart stworzył kolekcję, w której biżuteryjne wzory są dopasowane do ich wieku i upodobań. Marka oferuje różnorodną biżuterię, która jest odpowiednia zarówno dla młodych dam, jak i tych nieco starszych. Jaka biżuteria dla dziewczynki będzie najlepsza?

Na początek kilka informacji, o których warto pamiętać:

  • Wybierając biżuterię dla najmłodszych dziewczynek, warto wziąć pod uwagę komfort i bezpieczeństwo. Małe dzieci są żywiołowe, stąd choćby kolczyki dla dziewczynki powinny być delikatne. Najlepszym wyborem są te z bezpiecznym zapięciem typu sztyft.

  • Dziewczynki w nieco starszym wieku już same chcą decydować, w co się ubierają i jaka biżuteria im się podoba. Mamy podpowiedzi dla takich małych elegantek! Będzie to choćby biżuteria z kolekcji Disney by Apart.

  • Dziewczynki po 11 roku życia wchodzą już w wiek nastoletni i są coraz większymi indywidualistkami. Ich modowe upodobania przede wszystkim kształtują ulubieni idole ze świata muzyki czy filmu.

Biżuteria dla dziewczynki do 6 lat

Najpopularniejszym wzorem biżuteryjnym dla małych dziewczynek są kolczyki. Mamy, które decydują się przekłuć uszy córkom, właśnie w kolekcji Apart Kids znajdą największy wybór kolczyków. To kilkaset wzorów ze złota lub srebra, idealnych na co dzień, a także kolczyki dla dziewczynek z diamentami, jeśli chcemy sprawić prezent na wyjątkową okazję. Małe dziewczynki uwielbiają bajkowy świat, pełen radości i kolorów, dlatego chętnie wybierają kolczyki z takimi motywami, jak: jednorożce, misie, króliczki czy kotki. Większość tych wzorów dla dziewczynek jest zdobiona barwną emalią, co dodaje im uroku i co ważne, choć dzięki temu nie umkną uwadze, pozostają delikatne i podkreślają naturalny wdzięk dziewczynek. Podobny charakter mają dziecięce zegarki z kolekcji Kids marki AM:PM.

Biżuteria dla dziewczynki 7 - 10 lat

Dla dziewczynek od 7 do 10 lat to bardzo intensywny czas, pełen nowych wrażeń związanych z pierwszymi latami szkolnymi, nowymi koleżankami i kolegami oraz wyzwaniami, jakie im towarzyszą w życiu szkolnym. Choć to wiek, kiedy to jeszcze mamy decydują o tym, w co dziewczynki się ubierają, one same już powoli zaczynają podpatrywać, co noszą ich rówieśniczki i co im się podoba. Dziewczynki w tym przedziale wiekowym nadal chętnie sięgają po delikatne dodatki ze wspomnianej linii Kids Collection, ale nie tylko. Ich inną ulubioną kolekcją jest Disney by Apart ze srebrną i srebrną pozłacaną biżuterią z disnejowskimi bohaterami, głównie Myszkami Miki i Minnie. Pochodzące z nich naszyjniki lub zawieszki z pasującymi kolczykami sprawdzą się jako prezent dla dziewczynki w wieku 7-10 lat, podobnie jak jeden z zegarków z licencjonowanej disnejowskiej linii AM:PM. Warte uwagi są także dziecięce smartwatche tej marki, dostosowane do dziewczynek w tym wieku.

Biżuteria dla dziewczynki 11-15 lat

Dziewczynki powyżej 11 lat już powoli wchodzą w okres nastoletni, a co się z tym wiąże stają się większymi indywidualistkami. Same chcą kupować swoje ubrania i dobierają do nich dodatki, kierując się coraz bardziej spolaryzowanymi upodobaniami. Biżuteria czy zegarki z disnejowskich kolekcji Apart nadal cieszą się ich zainteresowaniem, ale wybierają raczej wzornictwo bardziej młodzieżowe. Z biżuteryjnej linii doskonałe są dla nich srebrne wzory z jubileuszowej edycji Disney 100, z wizerunkami Myszek Miki i Minnie w stylu vintage. Kilkunastolatki coraz chętniej zaglądają nie tylko do dziecięcych kolekcji, ale także do tych zaprojektowanych dla kobiet. Do wzorów cieszących się powodzeniem u młodszych nastolatek należą bransoletki z kolekcji Fun Fun z różnymi motywami, takimi jak serca, literki czy symbole na szczęście. Aby podkreślić swoją osobowość sięgają po biżuterię ze znakami zodiaku, a także podpatrują to, co w dodatkach jest aktualnie modne. Zaczynają także swoją pierwszą przygodę z komponowaniem bransoletek z lekkimi zawieszkami z kolekcji Charms. Kilkunastoletnie dziewczynki uwielbiają smartwatche, a jeśli wybierają tradycyjne zegarki, najczęściej są to bezpretensjonalne modele z kolekcji Club marki AM:PM.