Męska sesja Apart

Biżuteria dla niego: nowa odsłona

Trendy 2023-06-07 PRZECZYTASZ W 2 MINUTY

Męska biżuteria jest w dzisiejszych czasach nieodłącznym elementem codziennej stylizacji. Panowie sięgają nie tylko po zegarki, ale często i chętnie uzupełniają look bransoletkami, kolczykami, zakładają naszyjniki, czy niezwykle modny ostatnimi czasy sznur pereł, a także nie stronią od zdobienia dłoni. Apart docenił indywidualizm mężczyzn oraz ich kreatywność, tworząc kampanię skierowaną właśnie do nich, zainspirowaną trzema typami męskiego looku – gentlemanem, buntownikiem i surferem.

Na początek kilka informacji, o których warto pamiętać:

  • Biżuteria dla gentlemana to klasyka przełamana nieoczywistymi akcentami. Eleganckie zegarki i rockowe akcenty biżuteryjne stanowić będą niebanalne uzupełnienie looku.

  • Zwolennikom nieco bardziej swobodnych stylizacji mają szansę przypaść do gustu propozycje biżuterii dla buntownika.

  • Surfer – niepokorny, wolny duch podkreślający swoją niezależność eklektycznym wyborem męskiej biżuterii, w tym kolczyków, a poszukując zegarka, stawia na sportowe modele.

Męska biżuteria dla gentlemana

W dzisiejszych czasach gentelman to oczywiście mężczyzna z klasą, jednak niewątpliwie ceniący sobie nieoczywistą elegancję. W nowej odsłonie Apart zaprezentował gentlemana w nieco bardziej rokowym wydaniu. To mężczyzna stawiający na wysokiej klasy zegarki z logo szwajcarskiej marki Albert Riele, ale przełamuje ich stonowany design sygnetem ze srebra lub ze stali szlachetnej marki Aztorin, dystrybuowanej wyłącznie przez Apart.

Męska biżuteria dla buntownika

Apart przygotował także kilka niebanalnych propozycji stylizacyjnych dla mężczyzny o buntowniczej, nieokiełznanej naturze. Ten typ jest odważny w swoich wyborach, także jeśli chodzi o modę i nie boi się eksperymentować. Perły? Dlaczego nie! Jeden z topowych trendów w męskiej biżuterii potrafi dopasować do swojego niepowtarzalnego stylu, łącząc sznur pereł z wzorami o bardziej ekspresyjnej estetyce, a jego znakiem rozpoznawczym jest wyrazisty splot łańcucha, także pod postacią męskich bransoletek. Do tego buntownik dobiera męskie obrączki ze stali szlachetnej z kolekcji wspomnianej marki Aztorin.

Męska biżuteria dla surfera

Mężczyznom kochającym wyzwania, życie w zgodzie z naturą i podążanie własnymi ścieżkami z pewnością przypadnie do gustu biżuteria dla surferów. Surfer w najnowszej kampanii Apart to niepokorny, wolny duch, który swój nieujarzmiony charakter i potrzebę niezależności manifestuje eklektycznym wyborem męskiej biżuterii, w tym kolczyków, a poszukując zegarka, stawia na sportowe modele. Zestawiając ze sobą naszyjniki i bransoletki w różnym stylu, a także łącząc sygnety i obrączki wyraża swoją kreatywność i nieposkromioną osobowość. Choć jego wybory wydają się przypadkowe, to starannie przemyślany look, będący odzwierciedleniem barwnej, nietuzinkowej osobowości.

Kampania biżuterii dla niego

Nowa męska kampania biżuterii dla niego to dynamiczne ujęcia wideo oraz zdjęcia w energetycznym stylu. Portretując trzy typy mężczyzn, twórcy marki Apart postawili na niezobowiązujący klimat i spontaniczność, dlatego kampania ma swobodny, bezpretensjonalny wydźwięk. Za zdjęcia i reżyserię odpowiadał Wojtek Rudzki, operatorem kampanii był Michał Palikot, zaś stylizacje przygotował Micha Kuś.

gentleman
buntownik
surfer

Męska biżuteria w Apart

Oferta męskiej biżuterii w Apart jest niezwykle bogata i z pewnością trafi w gusta każdego mężczyzny. To zegarki – te bardziej klasyczne, na pasku lub bransolecie, jak i nowoczesne smartwatche. To także biżuteria i akcesoria w różnorodnym stylu, między innymi bransoletki, naszyjniki oraz obrączki i sygnety.

Biżuteria dla mężczyzny to doskonały pomysł na prezent dla niego. Okazją może być dzień chłopaka, rocznica ślubu, ukończenie studiów czy awans w pracy. Warto przy tych okazjach pamiętać również o bogatej ofercie akcesoriów, w tym wiecznych piórach i długopisach dostępnych na apart.pl.

CZYTAJ WIĘCEJ: Pomysł na prezent dla niego: zegarek