Smartwatch AM:PM

Smartwatch dla niej – na co zwrócić uwagę?

Oktawia Staciewińska

Oktawia Staciewińska

Poradniki 2023-06-21 PRZECZYTASZ W 2 MINUTY

Niewątpliwie mówiąc o biżuteryjnych ozdobach nadgarstka, warto mieć na uwadze nie tylko bransoletki, ale i zegarki. Noszone solo, czy też wspólnie z biżuterią pięknie uzupełniać będą stylizację. Warto jednak wspomnieć, że coraz częściej miejsce tradycyjnego zegarka zajmuje smartwatch i zdecydowanie nie jest to domena mężczyzn. Jaki damski smartwatch wybrać i na co zwrócić uwagę?

Na początek kilka informacji, o których warto pamiętać:

  • Wybór wzorów i modeli oraz zróżnicowanie dostępnych funkcji z pewnością umożliwią znalezienie smartwatcha idealnie dopasowanego do potrzeb.

  • Wybierając smartwatch dla niej, podobnie zresztą jak i dla niego, warto zwrócić uwagę na funkcje każdego z modeli i to, by spełniały nasze potrzeby i oczekiwania.

  • Smartwatch podkreśli casualową stylizację, doda klasy podczas wieczornego wyjścia i doskonale sprawdzi się na treningu czy podczas wakacji. Ciekawym uzupełnieniem stylizacji może być założona dodatkowo na ten sam nadgarstek bransoletka.

Smartwatch dla niej

W wielu sytuacjach zegarek jedynie odmierzający czas to za mało. Coraz częściej i chętniej, zarówno Panowie jak i Panie wybierają smartwatche. Wybór wzorów i modeli oraz zróżnicowanie dostępnych funkcji z pewnością umożliwią znalezienie modelu idealne dopasowanego do własnych potrzeb.

Jaki smartwatch dla niej będzie najlepszy? Wiele oczywiście zależy od gustu i stylu funkcjonowania na co dzień. Kobietom bardziej aktywnym, uprawiającym sport i żyjącym w biegu mają szansę spodobać się modele bardziej sportowe na pasku lub bransolecie. Z kolei możliwość personalizowania tarczy pozwoli na dopasowanie go do bardziej eleganckiej czy też casualowej stylizacji.

Jaki smartwatch wybrać?

Na co zwrócić uwagę wybierając smartwatch dla niej? Jednym z elementów jest wygląd zewnętrzny urządzenia. Dostępne są zegarki z okrągłą tarczą i nieco bardziej prostokątną. Wybrać można model na pasku, bransolecie, lub sięgnąć po wzór z możliwością łatwej wymiany tychże. Znaczenie może mieć również szerokość paska oraz rodzaj proponowanego zapięcia.

Wybierając smartwatch dla niej, warto zwrócić uwagę na funkcje każdego z modeli, szczególnie zważając na to, aby spełniały nasze potrzeby i oczekiwania. Jakie funkcje ma smartwatch? To między innymi krokomierz, możliwość wykonywania płatności zbliżeniowych, przypomnienie o ruchu oraz nawodnieniu, wbudowany GPS czy absolutnie podstawowe – możliwość odbierania powiadomień i informacje o połączeniach.

smartwatch AM:PM
smartwatch AM:PM
smartwatch

Jak nosić smartwatch

Smartwatch – dla niej czy dla niego – idealnie prezentować się będzie w każdej odsłonie. Podkreśli casualową stylizację, doda klasy podczas wieczornego wyjścia i doskonale sprawdzi się na treningu czy podczas wakacji.

Warto potraktować smartwatch, podobnie zresztą jak tradycyjny zegarek, jako ważny element stylizacji. Wygodnym rozwiązaniem może być np. dopasowanie designu tarczy do okoliczności i stroju.

Smartwatch noszony solo na nadgarstku prezentować się będzie zjawiskowo, jednak ciekawym uzupełnieniem stylizacji może być założenie bransoletki. Świetnie sprawdzą się nowoczesne bransoletki na sznurku, w tym również wyrazista i barwna kolekcja Etno.


Oktawia Staciewińska

Oktawia Staciewińska

W Apart odpowiedzialna za treści magazynowe oraz komunikację marki w mediach.

Więcej artykułów tego autora