ALBERT RIELE CONCERTO

136GA04-SS66A-LT
4 290

Dostawa GRATIS   |   Wysyłka w 48 godzin

Zegarek męski

Kolekcja: Concerto


Mechanizm: automatyczny

Kaliber: Sellita SW200

Funkcje: wskazówkowy

Rodzaj koperty: stal

Wymiary koperty: 42 mm

Szkło: szafirowe antyrefleksyjne

Pasek/bransoleta: pasek skórzany

Zapięcie: motylkowe

Wodoszczelność: 50 m

Gwarancja producenta: 2 lata


Jest rok 1881. w Szwajcarii – ojczyźnie zegarmistrzostwa – powstaje tradycyjne atelier zegarkowe pod szyldem  R. Albert Riele. Blisko 150 lat później markę Albert Riele kupują inwestorzy z Polski, by w XXI wieku nadać jej należną świetność.

History starts today

Inwestorzy ci to właściciele Apart – największej firmy jubilerskiej oraz czołowego dystrybutora renomowanych zegarków w Polsce. Albert Riele to teraz marka nowoczesna, z oddającym jej charakter, gustownym logotypem oraz całą plejadą wyśmienitych czasomierzy, oczywiście SWISS MADE. Albert Riele – historia zaczyna się dzisiaj.

Jakość

Albert Riele przedstawia zupełnie nowy standard. Zegarki te obecnie plasują się na mocnej pozycji w swoim segmencie, oferując znakomitą jakość komponentów oraz wykonania przy bezkonkurencyjnej cenie. Oznaczenie SWISS MADE gwarantuje szwajcarskie pochodzenie zegarków, co samo w sobie jest wiarygodną rekomendacją. Albert Riele: niezawodne szwajcarskie mechanizmy Ronda, szafirowe szkło z powłoką antyrefleksyjną, wysokogatunkowa stal szlachetna, motylkowe zapięcie pasków. Na tym jednak nie koniec atutów – Albert Riele to także wyjątkowe wzornictwo, stwarzające uzasadnione wrażenie nienagannych manier, a zarazem nowoczesnej elegancji.

Sublimacja designu

Albert Riele redefiniuje styl. Odważnie realizuje doskonałe rozwiązania w świeżym, nowoczesnym duchu. Jest odpowiedzią na pytanie, jak powinien wyglądać współczesny zegarek wyższej klasy. Design czasomierzy Albert Riele to spotkanie tradycji, będącej swoistą miarą szyku, z pełną młodzieńczej energii wizją zdolnych projektantów. Do tego nuta przemyślanej ekstrawagancji, przejawiająca się akcentem detalu. Charakterystyczny i rozpoznawalny dla wzornictwa Albert Riele jest efekt absolutnej spójności, gdzie wszystkie elementy zegarka harmonizują ze sobą.

The Moodmaker

Albert Riele czyni klimat jakości. To zegarek pamię-tający o tradycji, ale tożsamością osadzony w wielkomiejskiej rzeczywistości. Z typowym dla siebie wyrafinowaniem odmierza każdą sekundę i każdą czyni wyjątkową – czy to w sercu metropolii, czy z dala od niego. Wyznaczając styl życia, jest odpowiednim towarzyszem również tam, gdzie w atmosferze zasłużonego relaksu czas zdaje się płynąć wolniej. Uszlachetnia moment. W najlepszym stylu intensyfikuje lub wysubtelnia, w zależności od potrzeby chwili. Albert Riele przypomina o tym, że warto smakować niuanse. Że warto chwytać dzień. Dokonywać świadomych wyborów, żyć pełnią życia – szybko, ale bez pośpiechu. Próbować nowego, doświadczać i czynić to z klasą.

(wymagane, min. 20 znaków)