Łańcuszki

Sortuj wg:
Pokaż
Ilość produktów: 8

Łańcuszki

Łańcuszek to niewątpliwie must-have w szkatułce na biżuterię każdej kobiety. Łańcuszek to biżuteria minimalistyczna, doskonale prezentująca się noszona sauté. Jednak dołączając do niego zawieszkę, stworzyć można niebanalny naszyjnik. W ofercie Apart łańcuszki dostępne są w różnych kruszcach. Znaleźć można zarówno złote łańcuszki, jak i łańcuszki srebrne. Co więcej, oferta jubilera Apart to łańcuszki dostępne w różnych rozmiarach oraz splotach. Warto dowiedzieć się, jakie są rodzaje splotów łańcuszków i wybrać model najlepszy dla siebie.

Złoty łańcuszek

Styliści Apart proponują złote łańcuszki o różnych splotach. Dostępne są łańcuszki o popularnym splocie ankier, ale także o bardziej wyrazistych i efektownych splotach, jak na przykład pancerka, singapurka oraz figaro. Ciekawy efekt dają łańcuszkom sploty z połączonych kulek lub patyczki. Do gustu przypaść może także oryginalny splot lisi ogon. Złoty łańcuszek to element stylizacji na co dzień, jednak doskonale sprawdzi się także do bardziej eleganckich, wieczorowych stylizacji. Zwłaszcza uzupełniony zawieszką ma szanse dopełnić looku.

Srebrny łańcuszek

Na miłośniczki nieco bardziej delikatnych zdobień czekają łańcuszki srebrne. Podobnie jak złote dostępne są modele o różnych długościach i splotach. Warto wziąć pod uwagę noszenie kilku łańcuszków kaskadowo oraz łączenie obu kruszców. Zastanawiając się jak łączyć złoto ze srebrem, dobrze jest się odważyć, spróbować i znaleźć swój indywidualny styl. Srebrny łańcuszek można dodatkowo połączyć z zawieszką, która ma szansę dodatkowo podkreślić stylizację.

Łańcuszek męski

Łańcuszek nie jest jednak tylko domeną kobiet. To element coraz częściej wybierany i zakładany przez mężczyzn. Dlatego styliści Apart przygotowali tę biżuterię także w odsłonie dla panów. Łańcuszki męskie dostępne są zarówno złote, jak i srebrne. Choć do wyboru są różne sploty, warto zwrócić uwagę na splot pancerka, dostępny tak złoty, jak i srebrny..

Jak łączyć łańcuszki

Nowoczesne trendy to zdecydowanie mnogość biżuterii. Kilka naszyjników lub kilka łańcuszków noszonych jednocześnie może doskonale podkreślić indywidualny styl i dodać całości looku pazura. Takie z pozoru niekonwencjonalne zestawienie, zyskało sympatię zarówno nastolatek, jak i kobiet. Dobrym pomysłem i nieco delikatniejszą ozdobą jest także łączenie złotych i srebrnych łańcuszków różnej długości. Dodatkowo można je ozdobić zawieszką o ciekawym wzorze. Podobnie zresztą jak naszyjniki – delikatne złote i srebrne naszyjniki o różnych długościach, w tym naszyjniki celebrytki, można łączyć w kaskadowe zestawy, nosząc po kilka jednocześnie.

Łańcuszek na prezent

Jak podkreślono, łańcuszek to biżuteria obowiązkowa w szkatułce na biżuterię każdej kobiety. I doskonały pomysł na prezent na wiele różnych okazji. Łańcuszek złoty lub srebrny może być bazą do kreowania własnej biżuterii, poprzez dopasowanie zawieszki wedle swojego gustu. Łańcuszek z zawieszką znakiem zodiaku lub literą może być doskonałym upominkiem dla siostry lub przyjaciółki. Łańcuszek z zawieszką z symbolem nieskończoności zachwyci niejedną mamę, zaś motyw serca roztopi – nomen omen – serce niejednej ukochanej.

Łańcuszek dla dziecka

Sam łańcuszek to także popularny upominek dla najmłodszych. Zwłaszcza z okazji urodzin, Bożego Narodzenia lub uroczystości kościelnych. Złoty łańcuszek, nierzadko w zestawie z krzyżykiem lub medalikiem, to piękny upominek i pamiątka chrztu świętego lub komunii świętej.