Okazjonalne

Sortuj wg:
Pokaż
Ilość produktów: 30

W zwyczaju przyjęło się obdarowywać noworodka oraz jego rodziców pamiątkowym upominkiem w dniu narodzin dziecka oraz chrztu świętego. Zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca marka Apart przygotowała piękne złote i srebrne grzechotki, łyżeczki i smoczki stworzone z myślą o tych niepowtarzalnych okazjach.

Prezent na chrzciny od rodziców chrzestnych

Niezwykle efektownym prezentem na chrzciny od matki chrzestnej będzie złoty i srebrny smoczek. W ofercie dostępne są zarówno srebrne smoczki z kryształem w kolorach różowym i niebieskim, jak i złote smoczki z cyrkonią. Piękne motywy aniołka, misia oraz chłopca i dziewczynki zdobią srebrne smoczki. Równie urzekające są srebrne smoczki z bursztynem. Podarowując smoczek z grawerem, stanie się cenną pamiątką chrztu na lata.

Złote i srebrne łyżeczki stanowią sentymentalny prezent na chrzciny od ojca chrzestnego. Te dostępne w kolekcji Apart zdobią piękne motywy i połyskujące kamienie. Zarówno złota łyżeczka aniołek, jaki srebrna łyżeczka z kryształem będą trafnym prezentem na chrzciny dla chłopca i dziewczynki. Wiele łyżeczek z kryształem dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych: różowym i niebieskim kamieniem. Wzory złotych i srebrnych łyżeczek na chrzciny warto opatrzyć osobistym grawerem.

Prezent na chrzciny od dziadków

Alternatywą dla klasycznych upominków na chrzciny od dziadków jest grzechotka. Złote i srebrne grzechotki z bursztynem będą uroczą zabawką dla małego dziecka i cenną pamiątką chrztu w przyszłości. Wiele ze srebrnych grzechotek zdobią cyrkonie i kolorowe kryształy. Decydując się na grzechotkę z grawerem, zyska wymiar sentymentalny. Dodatkowo, zakupując srebrną i złotą grzechotkę przez sklep internetowy Apart, wybierając opcję ,wysyłka jako upominek’, do zamówienia zostanie dołączony liścik z osobistą dedykacją.

Prezent na narodziny dziecka

Składając gratulacyjne życzenia rodzicom po narodzinach dziecka, bądź w trakcie baby shower, warto wręczyć drobny upominek uświetniający to ważne wydarzenie. Zarówno złote i srebrne grzechotki, łyżeczki i smoczki wpiszą się w tę okazję. Piękna biżuteria okazjonalna od Apart będzie stanowić prezent nie tylko dla dziecka, ale i trwałą pamiątkę dla całej rodziny. Decydując się na podarowanie łyżeczki, smoczka lub grzechotki z grawerem jako prezent na narodziny dziecka, mamy pewność, że podarunek okaże się trafnym wyborem.

Srebrna zakładka do książki

Poszukiwanie upominku dla miłośnika książek może okazać się wyzwaniem, gdy dana osoba przeczytała już wszystkie pozycje i ciężko ją zaskoczyć nową lekturą. Świetną, a zarazem niezwykle praktyczną alternatywą jest podarowanie na prezent srebrnej zakładki do książki. Piękna, elegancka zakładka do książki od Apart to trafny upominek dla każdego mola książkowego. Ozdobna zawieszka sowa i kwiatek z kryształem zdobią srebrną zakładkę do książki w kształcie liścia lub piórka. Podarowując prezent dla fanów książek warto dodać osobisty grawer na zakładce do książki, który nada wyjątkowości podarunkowi.

Biżuteria z grawerem – zawsze na tak!

Grawerstwo, czy też grawerowanie, to znana i jedna z najstarszych technik zdobienia wyrobów artystycznych. Pierwsze grawerowane naczynia znalezione zostały w Babilonii i pochodzą nawet sprzed 2000 lat przed naszą erą.

Dziś jednak grawer, choć w swych założeniach taki sam, wciąż bowiem polegający na żłobieniu wzorów w tworzywach, znaczy w powszechnym odbiorze o niebo więcej. To nie tylko oznaka przynależności, ale przede wszystkim symbol – miłości, przyjaźni oddania. Zwłaszcza gdy znajduje się na biżuterii.

Grawer – kiedy ma sens

Wielu z nas zastanawia się, czy kupując biżuterię na prezent, warto pokusić się o grawer. Rzeczywiście jest to niezwykły sposób personalizacji produktów. Dodając na biżuterii inicjał litera, symbol graficzny czy datę ważnego wydarzenia, staje się ona wyjątkową i niezapomnianą pamiątką.

Grawer – kiedy można

Niemniej musimy pamiętać o kilku podstawowych kwestiach:

  • Grawer można wykonać na większości metali: złoto srebro, miedź, mosiądz, stal i tytan.

  • Możliwości grawerowania uzależnione są od wielkości oraz struktury powierzchni.

Te dwie proste zasady sprowadzają się do tego, że choć można i zazwyczaj się da, nie zawsze warto. Jednak jeśli zależy nam na tym, aby sprawić komuś taką personalizowaną niespodziankę, warto dobrze zastanowić się nad wyborem biżuterii, którą dodatkowo zechcemy opatrzyć grawerem.

Biżuteria z grawerem - jaką wybrać?

Wiele zależy od tego, co chcemy wygrawerować i z jakiej okazji. Niemniej w ofercie marki Apart znaleźć można pierścionki, bransoletki, kolczyki, zawieszki i zegarki dające możliwość personalizacji. Marka daje także możliwość personalizowania grawerem bardziej oryginalnych elementów biżuterii, jak choćby kolczyków, charmsów, breloków, spinek do mankietów, czy… klipsów do banknotów.

Pozostaje więc podjęcie decyzji – w pierwszej kolejności, jaką biżuterię wybrać i w drugiej – jaki pamiątkowy grawer sprawdzi się w tym przypadku najlepiej. Może się zdarzyć jednak, że bardziej zależeć nam będzie na konkretnym symbolu, dacie czy elemencie. Warto wówczas pozostać elastycznym w kwestii tego, jaki produkt wybierzemy.

Pierścionek z grawerem

Zanim do ołtarza… Apart oferuje blisko 1800 wzorów złotych i srebrnych pierścionków. To pierścionki doskonałe zarówno do codziennych stylizacji, jak i wzory na wyjątkowe okazje, takie jak rocznice czy urodziny. Jedną jednak z najważniejszych okazji, a co za tym idzie, największych kolekcji są pierścionki zaręczynowe. Ten idealny może mieć możliwość bycia opatrzonym grawerem. Nie wszystkie modele będą mogły mieć umieszczone dokładnie taki sam grawer, więc szczegóły będzie należało ustalać w odniesieniu do konkretnego modelu.

Wyjątkowa biżuteria z grawerem

Choć najbardziej popularne i jednocześnie trafione prezenty (zwłaszcza z grawerem) to niektóre modele pierścionków i bransoletki, może okazać się, że odrobina szaleństwa nie zaszkodzi.

W prezencie na Panów czekają nie tylko zegarki, ale również sygnety oraz spinki do mankietów. Ciekawym prezentem, zarówno dla Pań, jak i Panów, mogą być także breloki. Jubiler Apart oferuje jednak dużo więcej. To między innymi zakładki do książek, łyżeczki do chrztu czy zawieszki ze smoczkiem. Czy warto? Z pewnością odpowiedni wybór graweru w połączeniu z właściwie dobraną biżuterią stanowić będzie niezwykły upominek.

'