W zwyczaju przyjęło się obdarowywać noworodka oraz jego rodziców pamiątkowym upominkiem w dniu narodzin dziecka oraz chrztu świętego. Zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca marka Apart przygotowała piękne złote i srebrne grzechotki, łyżeczki i smoczki stworzone z myślą o tych niepowtarzalnych okazjach.

Prezent na chrzciny od rodziców chrzestnych

Niezwykle efektownym prezentem na chrzciny od matki chrzestnej będzie złoty i srebrny smoczek. W ofercie dostępne są zarówno srebrne smoczki z kryształem w kolorach różowym i niebieskim, jak i złote smoczki z cyrkonią. Piękne motywy aniołka, misia oraz chłopca i dziewczynki zdobią srebrne smoczki. Równie urzekające są srebrne smoczki z bursztynem. Podarowując smoczek z grawerem, stanie się cenną pamiątką chrztu na lata.

Złote i srebrne łyżeczki stanowią sentymentalny prezent na chrzciny od ojca chrzestnego. Te dostępne w kolekcji Apart zdobią piękne motywy i połyskujące kamienie. Zarówno złota łyżeczka aniołek, jaki srebrna łyżeczka z kryształem będą trafnym prezentem na chrzciny dla chłopca i dziewczynki. Wiele łyżeczek z kryształem dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych: różowym i niebieskim kamieniem. Wzory złotych i srebrnych łyżeczek na chrzciny warto opatrzyć osobistym grawerem.

Prezent na chrzciny od dziadków

Alternatywą dla klasycznych upominków na chrzciny od dziadków jest grzechotka. Złote i srebrne grzechotki z bursztynem będą uroczą zabawką dla małego dziecka i cenną pamiątką chrztu w przyszłości. Wiele ze srebrnych grzechotek zdobią cyrkonie i kolorowe kryształy. Decydując się na grzechotkę z grawerem, zyska wymiar sentymentalny. Dodatkowo, zakupując srebrną i złotą grzechotkę przez sklep internetowy Apart, wybierając opcję ,wysyłka jako upominek’, do zamówienia zostanie dołączony liścik z osobistą dedykacją.

Prezent na narodziny dziecka

Składając gratulacyjne życzenia rodzicom po narodzinach dziecka, bądź w trakcie baby shower, warto wręczyć drobny upominek uświetniający to ważne wydarzenie. Zarówno złote i srebrne grzechotki, łyżeczki i smoczki wpiszą się w tę okazję. Piękna biżuteria okazjonalna od Apart będzie stanowić prezent nie tylko dla dziecka, ale i trwałą pamiątkę dla całej rodziny. Decydując się na podarowanie łyżeczki, smoczka lub grzechotki z grawerem jako prezent na narodziny dziecka, mamy pewność, że podarunek okaże się trafnym wyborem.

Srebrna zakładka do książki

Poszukiwanie upominku dla miłośnika książek może okazać się wyzwaniem, gdy dana osoba przeczytała już wszystkie pozycje i ciężko ją zaskoczyć nową lekturą. Świetną, a zarazem niezwykle praktyczną alternatywą jest podarowanie na prezent srebrnej zakładki do książki. Piękna, elegancka zakładka do książki od Apart to trafny upominek dla każdego mola książkowego. Ozdobna zawieszka sowa i kwiatek z kryształem zdobią srebrną zakładkę do książki w kształcie liścia lub piórka. Podarowując prezent dla fanów książek warto dodać osobisty grawer na zakładce do książki, który nada wyjątkowości podarunkowi.

MIŚ

Zarówno dzieciom, jak i dorosłym miś kojarzy się z maskotką z dzieciństwa. Zabawkę tę nie tylko darzymy czułością, ale również przypisujemy jej wartość sentymentalną. Często też ukochaną osobę pieszczotliwie nazywamy misiem, jako wyraz naszej troski. Motyw ten przywołuje wiele pozytywnych wspomnień. Projektanci biżuterii Apart postanowili zamknąć te emocje w subtelnych wzorach z misiem w roli głównej.

Bransoletka miś

Jubiler Apart stworzył zachwycającą serię srebrnych bransoletek miś. Srebrna bransoletka miś z cyrkoniami będzie prezentować się zjawiskowo z produktami do kompletu. Natomiast idealnym pomysłem na prezent dla dziewczynki jest srebrna bransoletka miś z blaszką.

Kolczyki misie

Kolczyki są biżuteryjnym elementem najchętniej wybieranym przez dziewczynki. Pełnymi uroku kolczykami na co dzień będą srebrne kolczyki misie. Równie urzekające są srebrne kolczyki panda. Z kolei doskonałym wyborem dla poszukujących subtelnego blasku okażą się złote kolczyki misie z diamentami.

Zawieszka miś

Ukochany pluszowy miś jest zabawką, z którą trudno jest się dziecku rozstać. Warto podarować w prezencie dziewczynce zawieszkę przypominającą ulubioną maskotkę. Srebrna zawieszka miś w połączeniu ze srebrnym łańcuszkiem stworzy urokliwy prezent na urodziny dla córki bądź wnuczki. Równie nietuzinkową propozycją jest srebrna zawieszka panda.

Zawieszka na bransoletkę Beads miś

Kolekcja Beads zachwyca różnorodnością zawieszek na bransoletę. Wśród wzorów znajdziemy srebrne zawieszki na bransoletę miś z cyrkoniami i sercem. Ponadczasowe srebrne zawieszki beads z misiem stanowią atrakcyjne uzupełnienie posiadanego zestawu. To także ciekawy pomysł na prezent dla mamy nowonarodzonego dziecka lub upominek z okazji baby shower.

Smoczek miś

Upominki okolicznościowe stanowią ciekawą alternatywę dla biżuterii z okazji chrzcin lub narodzin dziecka. Poszukując oryginalnego prezentu warto postawić na srebrny smoczek miś z kryształem, którym można obdarować zarówno dziewczynkę, jak i chłopca. Smoczek dodatkowo opatrzony okolicznościowym grawerem będzie spersonalizowaną pamiątką na zawsze.