Cechy produktu

Nr wzoru: 109.544

Kategoria: Pierścionki

Marka: Apart

Kolekcja: Glamour

Kamień: Diament

  • Kształt/Szlif: brylant
  • Masa diamentów: 0,70 ct
  • Czystość / Barwa: SI1/H

Łączna liczba diamentów: 15

Łączna masa diamentów: 0,85 ct

Surowiec: Żółte i białe złoto rodowane

Próba: 585

Opis produktu

Ekskluzywny złoty pierścionek z brylantami. Klasyczny wzór z żółtego i białego złota zachwyca okazałym brylantem o ponadczasowym blasku w oprawie 6 krap oraz mniejszymi brylantami, lśniącymi na szynie złotego pierścionka. Elegancki, zniewalający zmysłowym lśnieniem pierścionek z brylantami jako pierścionek zaręczynowy będzie wyjątkowym symbolem miłości i jej trwałości. Pierścionek z brylantami to także piękny i wymowny prezent z okazji ważnej rocznicy, na przykład ślubu.   

 

certyfikat

Niezależna certyfikacja

W przypadku brylantów o masie powyżej 0,43 ct, jakość diamentu poświadcza zarówno certyfikat Apart, jak i certyfikat niezależnego międzynarodowego laboratorium gemmologicznego: GIA, IGI, HRD. Diamenty Apart są naturalne i pochodzą z obszarów wolnych od konfliktów zbrojnych.

Piękne opakowanie gratis

Wyroby jubilerskie kupione online na APART.PL wysyłane są wraz z pięknym pudełkiem, zależnym od asortymentu, oraz torebką upominkową – dzięki temu każdy zakup na APART.PL jest od razu kompletnym, gotowym prezentem, nie wymagającym żadnych dodatkowych przygotowań przed jego wręczeniem.

exclusive gold package

Sprawdź dostępność w salonie

Wybierz miasto lub salon

Inni Klienci oglądali również


Pomoc przy zakupie

Zapytaj o produkt

Zapytaj o dostępność produktu

Zapytaj o parametry produktu

(wymagane, min. 20 znaków)