Pierścionek z żółtego złota z brylantami

Nr wzoru: 205.108
9 490

RATY Online z PayU

Rata już od: miesięcznie


lub zamów telefonicznie
61 89 27 278 (wewn. 6)

Dostawa GRATIS   |   Wysyłka w 10 dni

100 dni na DARMOWY ZWROT

Marka: Apart

Kolekcja: Your Diamond Story by Apart

Diament 0,30 ct

Szlif diamentu: brylant

Liczba diamentów: 19

Łączna masa diamentów: 0,38 ct

Surowiec: Żółte złoto

Próba: 750


Wzór dostępny jest również w wersji:

- z 19 brylantami o łącznej masie 0,25 ct
- z 19 brylantami o łącznej masie 0,30 ct
- z 19 brylantami o łączenj masie 0,38 ct
- z 17 brylantami o łączenj masie 0,49 ct

Pierścionek z żółtego złota, próby 750 , z brylantami o łącznej masie 0,38 ct, czystości SI2, barwie H.

Stylowy złoty pierścionek z brylantami. Klasyczny wzór z żółtego złota zachwyca dużym brylantem w oprawie 4 krap oraz mniejszymi brylantami, kunsztownie oprawionymi na szynie pierścionka. Centralny kamień posiada dołączony certyfikat, dzięki któremu udokumentowano jego historię. To sprawia, że pierścionek z brylantami doskonale sprawdzi się jako wyjątkowy pierścionek zaręczynowy lub prezent z okazji rocznicy.  

Pierścionek wykonano z żółtego złota próby 750 i ozdobiono brylantami o łącznej masie 0,38 ct.

 

Produkt występuje w wielu wariantach - zapytaj o dostępność.
(wymagane, min. 20 znaków)
Your Diamond Story

Your Diamond Story to niezwykła kolekcja biżuterii z diamentami, dostępna od niedawna w Polsce wyłącznie w Apart. W kolekcji tej każdy diament ma swoją indywidualną, udokumentowaną w postaci certyfikatu historię. To opowieść o najpiękniejszym kamieniu szlachetnym i drodze, jaką musi przebyć, by w pełni blasku zalśnić dla Ciebie. Niech jego historia stanie się wspaniałym symbolem Twojej miłości, Twojego sukcesu, Twojego szczęścia.

Sortowanie diamentów

Sortowanie diamentów

Eksperci Your Diamond Story starannie sortują diamenty, by wybrać te, którym przeznaczony będzie prawdziwy blask. Proces ten wymaga dużej wiedzy, skrupulatności, a także doświadczenia. Twój brylant na początku jest nieoszlifowanym, niepozornym kryształem. Zauważenie w nim potencjału przemiany w prawdziwy klejnot to nie lada sztuka.

Wydobyć piękno z ukrycia

Wydobyć piękno z ukrycia

Zastosowanie najnowszych technologii 3D w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem ekspertów pozwala dostrzec w krysztale drogocenny brylant w jego finalnej formie. Proces ten to mapowanie. Ostateczna masa brylantu to na ogół 30-40% pierwotnej masy kryształu.

Perfekcyjny szlif

Perfekcyjny szlif

Proces przemiany niepozornej bryły w lśniący klejnot rozpoczyna się od przecięcia kryształu przy pomocy lasera. Następny etap to formowanie charakterystycznego kształtu stożka. Zwieńczeniem tych prac jest ręczne szlifowanie poszczególnych faset, wymagające nieprzeciętnych umiejętności. Dzięki niezwykłej precyzji mistrza szlifowania Twój brylant ożywa, by zachwycać swym blaskiem przy każdym spojrzeniu.

Perfekcyjny szlif

Ocena jakości

Zanim brylant zostanie oprawiony w szlachetny kruszec, zostaje poddany procesowi certyfikowania. Oceny jakości diamentów dokonuje się na podstawie zasady 4C określającej 4 cechy: czystość (clarity), barwę (color), szlif (cut) masę (carat).

Do każdego pierścionka jest dołączony certyfikat Your Diamond Story. Opisuje on drogę, jaką przebył Twój brylant, oznaczony unikalnym numerem, by w końcu zalśnić w Twojej biżuterii. Opisom towarzyszą zdjęcia z poszczególnych etapów pracy nad diamentem. Ten szczególny, bardzo indywidualny dodatek wyróżnia kolekcję Your Diamond Story na tle innych.

Produkcja pierścionka

Produkcja pierścionka

Przy powstawaniu doskonałego pierścionka Your Diamond Story by Apart zachodzi synergia najnowocześniejszych technologii produkcyjnych i kunsztu wykwalifikowanych jubilerów. Każdy diament oprawiany jest ręcznie z najwyższą starannością, a gotowy pierścionek podlega rygorystycznej kontroli jakości.

Więcej o produkcji
Biżuteria godna brylantu

Biżuteria godna brylantu

Biżuteria z kolekcji Your Diamond Story jest wykonywana ze stopu 18-karatowego złota, który nie zawiera niklu. Wzory urzekają klasycznymi, ponadczasowymi liniami, a każdy brylant w pełni pokazuje swoje piękno dzięki ręcznej oprawie. Projektanci Your Diamond Story zadbali także o komfort użytkowania biżuterii, dlatego wszystkie pierścionki mają pełne szyny o półokrągłym profilu wewnętrznym.

Your Diamond Story Collection

Jedyna w swoim rodzaju kolekcja, dostępna w Polsce wyłącznie w Apart.

Biżuteria wykonana z 18-karatowego złota (próba 750) bez dodatku niklu.

Wszystkie pierścionki mają pełną szynę o zaokrąglonym wewnętrznym profilu, co zapewnia solidną konstrukcję i komfort użytkowania.

Do każdego produktu dodawany jest certyfikat z indywidualnymi zdjęciami Twojego diamentu.

Każdy produkt sprzedawany jest z piękną szkatułką do przechowywania biżuterii.

Poznaj kolekcję

Your Diamond Story by Apart to niezwykła kolekcja biżuterii z diamentami, dostępna od niedawna w Polsce wyłącznie w Apart. W kolekcji tej każdy diament ma swoją indywidualną, udokumentowaną w postaci certyfikatu historię. To opowieść o najpiękniejszym kamieniu szlachetnym i drodze, jaką musi przebyć, by w pełni blasku zalśnić dla Ciebie. Niech jego historia stanie się wspaniałym symbolem Twojej miłości, Twojego sukcesu, Twojego szczęścia.

 

Your Diamond Story by Apart:

  •  jedyna w swoim rodzaju kolekcja, dostępna w Polsce wyłącznie w Apart
  • biżuteria wykonana z 18-karatowego złota (próba 750) bez dodatku niklu
  • wszystkie pierścionki mają pełną szynę o zaokrąglonym wewnętrznym profilu, co zapewnia solidną konstrukcję i komfort użytkowania
  • do każdego produktu YDS by Apart dodawany jest certyfikat z indywidualnymi zdjęciami Twojego diamentu