ADC-konkurs

20 lat ADC! Konkurs dla Klubowiczów

Oktawia Staciewińska

Oktawia Staciewińska

Przewodniki Zakupowe 2023-10-09 PRZECZYTASZ W 1 MINUTĘ

Lojalnościowy program dla Klientek i Klientów Apart kończy w tym roku 20 lat! Z tej okazji dla członków Apart Diamond Club przygotowaliśmy niespodziankę. To konkurs, w którym można wygrać 20 nagród o wartości 1000 złotych każda. Dziękujemy, że z Nami jesteście i zapraszamy do udziału!

Konkurs na 20 urodziny ADC

W konkursie, który przygotowaliśmy z okazji 20 urodzin Apart Diamond Club, może wziąć udział każdy, kto już jest uczestnikiem Apart Diamond Club, a także osoby, które dołączą do ADC w trakcie trwania konkursu.

20 autorów najlepszych prac, wybranych przez Komisję Konkursową nagrodzimy kartami podarunkowymi o wartości 1000 złotych każda. Zapraszamy do udziału!

CZYTAJ WIĘCEJ: Apart Diamond Club

Jak wziąć udział w konkursie?

Zadanie konkursowe to trzy proste kroki.

Krok 1: Zrób zdjęcie z biżuterią, zegarkiem z kolekcji Apart albo pudełkiem z naszym widocznym logo

Krok 2: Napisz za co cenisz Apart

Krok 3: Opublikuj pracę na swoim profilu na Facebooku lub Instagramie i dodaj odpowiednio: znacznik na Facebooku /BizuteriaApart, na Instagramie @bizuteriaapart oraz hashtagi #bizuteriaapart i #20latADC.

Prace należy publikować do końca października. Zwycięzców poznamy 13 listopada 2023 r. Czekamy niecierpliwie na Wasze kreatywne prace!

CZYTAJ WIĘCEJ: Szczegóły programu i regulamin konkursu

ADC

Członkostwo w Apart Diamond Club

Członkiem ADC może zostać każdy. Do programu w każdym momencie można w szybki i łatwy sposób przystąpić. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację ADC i zarejestrować się. Po przystąpieniu do programu i pobraniu aplikacji każdy uczestnik otrzymuje mobilną kartę ADC i dostęp do swojego profilu on-line. W ten sposób może obserwować liczbę zgromadzonych punktów, status karty oraz przysługujące rabaty oraz mieć dostęp do danych konta w Apart Diamond Club on-line.

Członkostwo w Apart Diamond Club uprawnia do korzystania z rabatów stałych oraz okolicznościowych. Jednak karta ADC i korzystanie z aplikacji to nie tylko profity związane z zakupem biżuterii, czy zegarków, ale również wybrane usługi.

CZYTAJ WIĘCEJ: Co to jest Apart Diamond Club?


Oktawia Staciewińska

Oktawia Staciewińska

W Apart odpowiedzialna za treści magazynowe oraz komunikację marki w mediach.

Więcej artykułów tego autora