Oktawia i Szymon w Studiu Apart

Studio Apart: Co to jest ADC? O Apart Diamond Club

Oktawia Staciewińska

Oktawia Staciewińska

Studio Apart 2022-11-02 PRZECZYTASZ W 1 MINUTĘ

Apart Diamond Club to program lojalnościowy dla stałych klientów marki Apart. Karta ADC gwarantuje uczestnikom liczne przywileje i korzyści związane z zakupami w salonach Apart oraz poprzez sprzedaż internetową. Czy każdy może przystąpić do Apart Diamond Club? Jakie profity daje karta ADC? I wreszcie jak zostać członkiem programu lojalnościowego?

Szymon Kubiak, ekspert marki Apart, opowiedział podczas spotkania w Studiu Apart jak przystąpić do programu lojalnościowego Apart Diamond Club i jakie korzyści płyną z posiadania karty ADC. Podkreślił, że jest to program przeznaczony dla stałych klientów Apart, ale w każdym momencie można w szybki i łatwy sposób do niego przystąpić. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację ADC i zarejestrować się w programie.

CZYTAJ WIĘCEJ: Program lojalnościowy Apart Diamond Club

Karta ADC

Mobilną kartę ADC otrzymuje każdy uczestnik po pobraniu aplikacji ADC i przystąpieniu do programu. Jest to złota karta (karty stałego Klienta Gold Card) gwarantująca 5% rabatu na wszystkie produkty dostępne w salonach i eSklepie Apart w regularnych cenach. Transakcje kumulowane są na koncie klienta oraz przeliczane na punkty. Zgromadzenie 5000 punktów uprawnia do otrzymania karty platynowej (Platinum Card), a co za tym idzie, 10% rabatu na kolejne zakupy. Dotyczy to wszystkich produktów dostępnych w salonach i eSklepie Apart w regularnych cenach. Po otrzymaniu platynowej karty klient zachowuje wszystkie liczne przywileje, które wiążą się z kartą o statusie Gold, a dodatkowo zyskuje choćby możliwość bezpłatnej zmiany rozmiaru w wybranych pierścionkach z diamentami.

Uczestnikom programu Apart Diamond Club, a co za tym idzie posiadaczom karty ADC przynajmniej raz w roku przyznawane są dodatkowe rabaty w postaci kuponów.

CZYTAJ WIĘCEJ: Jak korzystać z mobilnej wersji karty ADC?

Aplikacja ADC

Po pobraniu i zarejestrowaniu się w aplikacji ADC, każdy z uczestników programu lojalnościowego ADC otrzymuje dostęp do swojego profilu on-line. W ten sposób ma dostęp do liczby zgromadzonych punktów, statusu oraz danych Konta w Apart Diamond Club on-line.

Cudzysłów

Aplikacja umożliwia dostęp do wszystkich dokonanych transakcji. W związku z tym chcąc choćby dokupić biżuterię dedykowaną do kompletu do już noszonej, aplikacja ADC ułatwi takie zadanie. Dodatkowo posiadaczki biżuterii z diamentami mogą je bezpłatnie odświeżyć w ciągu 2 lat od daty zakupu.

Szymon Kubiak, ekspert marki Apart

Karta ADC i korzystanie z aplikacji ADC to nie tylko profity związane z zakupem biżuterii, czy zegarków, ale również usługi dotyczące zegarków wybranych marek. Mowa tu o usługach takich jak choćby przegląd zegarka mechanicznego, test szczelności zegarka czy grawerowanie.

Więcej na temat programu lojalnościowego ADC oraz profitów związanych z przystąpieniem do Apart Diamond Club dowiedzieć się można z rozmowy z ekspertem. Zapraszamy do oglądania oraz subskrybcji kanału, aby na bieżąco śledzić kolejne spotkania z ekspertami, stylistami i wyjątkowymi gośćmi Studia Apart!


Oktawia Staciewińska

Oktawia Staciewińska

W Apart odpowiedzialna za treści magazynowe oraz komunikację marki w mediach.

Więcej artykułów tego autora