Złote monety bulionowe Mennica.Apart.PL

Co warto wiedzieć o złocie? Mennica Apart

Oktawia Staciewińska

Oktawia Staciewińska

Przewodniki Zakupowe 2022-12-16 PRZECZYTASZ W 1 MINUTĘ

Czym jest uncja trojańska? Gdzie kupić i gdzie sprzedać złoto inwestycyjne? I w ogóle – czy warto w złoto inwestować? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziecie w cyklu wideo Mennica Apart.

Na początek kilka informacji, które warto zapamiętać:

  • W związku z rosnącym zainteresowaniem inwestycjami w złoto, coraz prężniej działa internetowy sklep mennica.apart.pl.

  • Na stronie internetowej znaleźć można – oprócz produktów – także bank wiedzy i liczne wskazówki dotyczące między innymi zasad inwestowania w złoto czy też samego kruszcu.

  • Uzupełnieniem i inną formą przedstawienia wiedzy na temat złota jest cykl wideo Mennica Apart.

Mennica.apart.pl

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie inwestycjami w złoto, coraz prężniej działa internetowy sklep mennica.apart.pl. Marka Apart, jako ekspert w dziedzinie złota, docenia ten kruszec i wykorzystuje nie tylko do kreowania biżuterii, ale także jako narzędzie do sprawdzonej formy długoterminowego zabezpieczenia własnego kapitału.

Platforma e- commerce mennica.apart.pl oferuje sztabki złota z renomowanych mennic C-Hafner z Niemiec oraz Valcambi ze Szwajcarii. Trzon oferty stanowią złote monety bulionowe z takich uznanych na świecie mennic jak: austriacki Münze Österreich, Royal Mint z Wielkiej Brytanii, Royal Canadian Mint z Kanady, Rand Rafinery z RPA, Perth Mint z Australii czy United States Mint z USA. Mennice te są wytwórcami tak znanych na całym świecie monet jak Filharmonicy Wiedeńscy, Britannia, Kanadyjski Liść Klonowy, Krugerrand, Australijski Kangur, Amerykański Bizon oraz Orzeł. Wszystkie te złote monety są dostępne na stronie mennica.apart.pl. Prowadzona przez mennica.apart.pl sprzedaż złota jest objęta nadzorem Narodowego Banku Polskiego.

Na stronie internetowej znaleźć można – oprócz produktów – także bank wiedzy i liczne wskazówki dotyczące między innymi zasad inwestowania w złoto czy też samego kruszcu.

CZYTAJ WIĘCEJ: Czym się różnią od siebie próby złota?

Cykl wideo Mennica Apart

Uzupełnieniem i inną formą przedstawienia wiedzy na temat złota jest cykl wideo Mennica Apart. Ekspert w tej dziedzinie, Bartosz Rączyński, przedstawia w krótkiej formie wideo zagadnienia związane z najcenniejszym z kruszców. Między innymi tłumacząc gdzie i jak sprzedawać złoto. Dzięki formatowi wideo możliwe jest także bliższe poznanie poszczególnych monet bulionowych dostępnych na mennica.apart.pl.

Wszystkie materiały obejrzeć można na kanale YT Mennica Apart. Złote monety prezentowane w materiałach wideo dostępne są na stronie mennica.apart.pl.


Oktawia Staciewińska

Oktawia Staciewińska

Posiada ponad 10 lat doświadczenia dziennikarskiego, od kilku lat działa w marketingu. W Apart odpowiada za treści magazynowe i komunikację marki w mediach.

Więcej artykułów tego autora