Szkatułki z biżuterią i zegarkami

Prezent dla babci i dziadka [POMYSŁY]

Przewodniki zakupowe 2023-01-12 PRZECZYTASZ W W 2 MINUTY

Dzień Babci i Dzień Dziadka to dni wyjątkowe w kalendarzu. Takie, w których szczególnie warto podkreślać łączące nas więzi. Przypadające odpowiednio na 21 i 22 stycznia Dzień Babci i Dzień Dziadka to dwa osobne święta. I choć nierzadko celebrowane są wspólnie, warto pamiętać o tym, żeby podkreślać święto każdego z nich. Jaki prezent wybrać na Dzień Babci i Dzień Dziadka? Idealnie sprawdzi się (nie tylko) biżuteria.

Na początek kilka informacji, o których warto pamiętać:

  • Dzień Babci i Dzień Dziadka to szczególne dni, kiedy nie tylko warto uhonorować swoją babcię i dziadka razem, ale podkreślić wyjątkowość każdego z tych dni oddzielnym lub dodatkowo osobnym upominkiem.

  • Warto by prezent na Dzień Babci miał wymiar symboliczny. Doskonale sprawdzi się biżuteria. Niech będzie to zawieszka-puzderko, broszka lub szkatułka na biżuterię.

  • Idealny prezent na dzień dziadka to wieczne pióro lub elegancki długopis. Sprawdzą się także ponadczasowe spinki do mankietów lub bardziej niebanalne upominki, jak personalizowany brelok lub bransoletka z funkcją kabla ładującego.

W Polsce Dzień Babci tradycyjnie obchodzony jest 21 stycznia, a Dzień Dziadka 22 stycznia. Bardzo często jednak, ze względu na sąsiedztwo dat, świętowanie tych okoliczności, czy wręczanie upominków, odbywa się wspólnie. Jednak Dzień Babci i Dzień Dziadka to szczególne dni, kiedy nie tylko warto uhonorować swoją babcię i dziadka razem, ale podkreślić wyjątkowość każdego z tych dni oddzielnym lub dodatkowo osobnym upominkiem. W tych dniach najważniejsza jest jednak pamięć o ukochanych! Warto więc odwiedzić babcię i dziadka, a jeśli nie jest to możliwe to wykonać telefon lub połączyć się za pomocą wideo.

Prezent na Dzień Babci

Zastanawiając się jaki prezent na Dzień Babci wybrać, warto zadbać o to, by miał wymiar symboliczny. Mogą to być tradycyjnie wręczane kwiaty, kartka z życzeniami lub laurka dla babci, a do tego pięknie zapakowana biżuteria. Jaka biżuteria na prezent na Dzień Babci będzie idealna?

Puzderko

Zawieszka-puzderko to niebanalny pomysł na upominek z okazji Dnia Babci. Biżuteria taka nie tylko pięknie zdobi szyję i uzupełnia każdą stylizację, ale dodatkowo jakoby zatrzymuje wspomnienia. Zwłaszcza że w naszyjniku można umieścić pamiątkową fotografię. Wybierając naszyjnik-puzderko w prezencie na Dzień Babci od razu można umieścić w nim swoje zdjęcie. Tak, by babcia mogła w każdej chwili uśmiechnąć się na widok wnuczki lub wnuka. Na wielu modelach możliwe jest umieszczenie grawerunku, co dodatkowo podnosi wartość – zwłaszcza sentymentalną – upominku.

CZYTAJ WIĘCEJ: Puzderko: sposób na zachowanie wspomnień

Broszka

Równie zjawiskowym prezentem na Dzień Babci będzie broszka. Dopełni całości stylizacji, dodając jej ciekawego akcentu. W ofercie Apart dostępne są broszki w różnych stylach. Znaleźć można modele vintage, wzory inspirowane światem natury, jak i bardziej nowoczesne zdobienia. Dostępne są broszki złote oraz inne kruszce, a także dodatkowe zdobienia, np. w postaci bursztynu lub kolorowych kamieni.

CZYTAJ WIĘCEJ: Broszka – modny dodatek do każdej stylizacji

Biżuteria modułowa

Kolekcja Apart Beads lub zawieszki charms to doskonały pomysł na prezent dla babci w dniu jej święta. Bransoletki modułowe umożliwiają personalizowanie biżuterii i zostały stworzone z myślą o kobietach, które chcą mieć biżuterię niepowtarzalną. Wymiana jednego lub kilku elementów sprawia, że powstaje unikatowy komplet biżuterii. Dobierając zawieszki charms lub beads, można bransoletce nadać dominującą kolorystykę. W Apart dostępne są także gotowe zestawy, zarówno złote, srebrne, jak i pozłacane. Przygotowano je w różnych stylach – od minimalistycznego i romantycznego, przez boho, aż po zdobne kolekcje z cyrkoniami.

Szkatułka na biżuterię

Choć sama biżuteria jest pięknym prezentem na Dzień Babci, doskonałym pomysłem może być także zakup szkatułki na biżuterię, w której babcia będzie mogła przechowywać swoje precjoza. W Apart dostępne są szkatułki małe, podróżne w kilku rozmiarach, kształtach i kolorach. Przede wszystkim jednak warto zwrócić uwagę na eleganckie beżowe szkatułki na biżuterię w kolorze beżowym. Taka szkatułka z lusterkiem wydaje się być absolutnym must-have każdej kobiety. Umożliwia przechowywanie drogocenności z uwzględnieniem tego, co istotne dla poszczególnych wzorów i modeli. To z kolei zapewnia biżuterii bezpieczeństwo, a jej właścicielce komfort korzystania, gdy przychodzi do jej założenia.

CZYTAJ WIĘCEJ: Jak przechowywać biżuterię?

Prezent na Dzień Dziadka

Podobnie jak prezent na Dzień Babci, tak samo warto, by ten wręczany dziadkowi był personalizowany i miał wymiar symboliczny. Dobrze jest także mieć na uwadze, że wielu dziadków uwielbia gadżety. To doskonale się składa, ponieważ oferta Apart jest na tyle bogata i szeroka, że z pewnością uda się znaleźć prezent na Dzień Dziadka dla wszystkich dziadków.

Biżuteria dla mężczyzn

Wielu mężczyzn w każdym wieku chętnie nosi biżuterię. Biżuteria męska to przede wszystkim zegarki, ale panowie coraz częściej decydują się na uzupełnienie look’u naszyjnikiem, zakładają także sygnety i bransoletki. Poszukując prezentu na Dzień Dziadka, warto zwrócić uwagę na ofertę marki Aztorin. To eleganckie i sportowe zegarki, a także wzory biżuteryjne, dzięki którym każdy mężczyzna podkreśli swoją osobowość i indywidualny styl. Ciekawym upominkiem na Dzień Dziadka mogą być spinki do mankietów lub – jeśli dziadek lubi niebanalne rozwiązania – bransoletki z funkcją kabla ładującego. To modny dodatek i niezwykle praktyczny gadżet.

CZYTAJ WIĘCEJ: Bransoletki z funkcją kabla ładującego

Personalizowany brelok

Poszukując bardziej tradycyjnego upominku dla dziadka, dobrym pomysłem może być brelok. Taki gadżet można przypiąć do plecaka lub kluczy. Będzie ich ozdobą, a zarazem ułatwi np. zlokalizowanie kluczyków samochodowych. Brelok to więc gadżet, niebanalna ozdoba i wyjątkowa pamiątka. Dodatkowo brelok personalizowany grawerem będzie niezwykłym prezentem na Dzień Dziadka.

CZYTAJ WIĘCEJ: Pomysł na prezent: personalizowany brelok

Wieczne pióro lub długopis

Prezent na Dzień Dziadka z klasą i w nienagannym stylu? To niewątpliwie synonimy wiecznego pióra lub eleganckiego długopisu. Taki podarek z pewnością zachwyci obdarowaną osobę. Zarówno pióra, jak i długopisy dostępne są na apart.pl. Szeroki wybór wzorów, modeli i kolorów sprawia, że poszukując prezentu dla bliskiej osoby, będzie możliwe znalezienie idealnego bez większego problemu.

Wieczne pióra lub długopisy z oferty apart.pl będą doskonałym wyborem na prezent nie tylko dla dziadka, ale także z okazji Dnia Babci. Warto mieć na uwadze, że członkom klubu Apart Diamond Club przysługuje rabat także na wspomniane artykuły piśmiennicze.

CZYTAJ WIĘCEJ: Wyjątkowy prezent: wieczne pióro lub długopis